Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Utworzenie Gminnego Klubu Dziecięcego MALUCH + w Ceranowie

Zamawiający Gmina Ceranow (Ceranów, Mazowieckie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Utworzenie Gminnego Klubu Dziecięcego MALUCH + w Ceranowie”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina CeranowCeranów, Mazowieckie (powiat Sokołowski →)opublikowano 22 października 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 779 471 zł
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Ceranow

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 711582842

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Ceranów 140

1.4.2.)Miejscowość

Ceranów

1.4.3.)Kod pocztowy

08-322

1.4.4.)Województwo

mazowieckie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL925 - Siedlecki

1.4.7.)Numer telefonu

257870779

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

urzad@ceranow.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.ceranow.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-f274db58-a7e3-4ef2-9fe2-a18e21bc68f3

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00488663

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-10-22

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00297800

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4.)Nazwa projektu lub programu

Program rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 Aktywny Maluch 2022-2029

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

Utworzenie Gminnego Klubu Dziecięcego MALUCH + w Ceranowie

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest utworzenie Gminnego Klubu dziecięcego MALUCH + . Planowane jest utworzenie 8 miejsc opieki nad dziećmi w wieku do lat 3.

Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje, w szczególności:

• Roboty rozbiórkowe (wykucie otworów na drzwi i okna, rozebranie posadzek, demontaż sufitów);
• Ocieplenie ścian zewnętrznych i montaż daszków;
• Wyłożenie posadzki płytkami terakoty oraz cokoliki, posadzki z wykładzin dywanowych;
• Montaż drzwi i okien;
• Tynkowanie i malowanie ścian;
• Montaż sufitów podwieszanych;
• Roboty instalacji sanitarnych;
• Roboty instalacji elektrycznych;
• Wyposażenie pomieszczeń;
• Ogrodzenie i nawierzchnia placu zabaw;
• Wyposażenie placu zabaw.

Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera projekt zagospodarowania terenu lub działki, projekt architektoniczno-budowlany, projekt techniczny, kosztorys ofertowy, stanowiący Załącznik nr 8 do SWZ.

3.9.)Główny kod CPV

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

3.10.)Dodatkowy kod CPV

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-08-01

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2025-08-22

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

BUDIR SYSTEM Sp. z o. o. Sp. K.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9522194054

4.3.3.)Ulica

Al. Gen. Władysława Sikorskiego 9c/19

4.3.4.)Miejscowość

Warszawa

4.3.5.)Kod pocztowy

02-758

4.3.6.)Województwo

mazowieckie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

553131,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00357651/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-09-18

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Nie

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

2

5.4.2.)Numer zmiany

1

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

Zmiana terminu realizacji umowy z dnia 22 sierpnia 2025 r. na dzień 12 września 2025 r.

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

Zmiana terminu realizacji umowy z dnia 22 sierpnia 2025 r. na dzień 12 września 2025 r.

5.4.6.)Wartość zmiany

553131,00

5.4.7.)Kod waluty

PLN

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Nie

5.4.2.)Numer zmiany

2

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

Roboty dodatkowe oraz zwiększenie wynagrodzenia należnego wykonawcy.

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

Zmiana z kwoty 553 131,00 zł na kwotę 600 000,00 zł.

5.4.6.)Wartość zmiany

600000,00

5.4.7.)Kod waluty

PLN

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Tak

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

553131,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45110000-1Roboty w zakresie burzenia i rozbió…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
779 471 zł
Próbka: 28 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
316 044 zł1 899 039 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 582 995 zł
Źródło próbki
CPV 45110000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
316 044 zł
Mediana
779 471 zł
Górny kwartyl
1 899 039 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Ceranow prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Ceranów.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45110000-1 (Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.