Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
344 434 zł
Umowa zawarta
14 lipca 2025
Okres realizacji
od 3 września 2025 do 24 czerwca 2026
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 344 434 zł – 371 280 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Termin płatności faktur40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usługa przygotowania, dostawy i wydawania obiadów dla uczniów Zespołu Szkół w Michałowie.

Zamawiający Zespół Szkół w Michałowie (Michałowo, Podlaskie) rozstrzygnął postępowanie „Usługa przygotowania, dostawy i wydawania obiadów dla uczniów Zespołu Szkół w Michałowie”, wybierając ofertę wykonawcy LIMPIAR Elżbieta Leszczuk. Wartość umowy: 344 434 zł. Złożono 2 oferty.

Wartość umowy
344 434 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~2,4 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    06 maja 2025

    Termin ofert: 14 maja 2025 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    30 lipca 2025

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy LIMPIAR Elżbieta Leszczuk (Szymki 87), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 344 433,60 zł (umowę zawarto 14 lipca 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 344 433,60 zł do 371 280,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 3 września 2025 r. do 24 czerwca 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail