Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca

Konsorcjum, pozostali wykonawcy: "DERSŁAW" Sp. z o.o., Security Service sp. z o.o., SECURITY 24 Sp. z o.o

Wartość umowy
610 294 zł
Umowa zawarta
9 lipca 2025
Okres realizacji
od 10 lipca 2025 do 10 stycznia 2027
Oferty w postępowaniu
11 ofertceny: 610 294 zł – 690 051 złodrzucone: 2
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usługa ochrony osób i mienia wraz z obsługą monitoringu pomieszczeń Sądu Apelacyjnego w Warszawie w budynku przy ul. Inflanckiej 4C

Zamawiający Sąd Apelacyjny w Warszawie (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Usługa ochrony osób i mienia wraz z obsługą monitoringu pomieszczeń Sądu Apelacyjnego w…”, wybierając ofertę wykonawcy DGP SECURITY PARTNER Sp. z o.o. Wartość umowy: 610 294 zł. Złożono 11 ofert.

Zamawiający: Sąd Apelacyjny w WarszawieWarszawa, Mazowieckieopublikowano 29 lipca 2025
Wartość umowy
610 294 zł
Liczba ofert
11 ofert
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę konsorcjum: DGP SECURITY PARTNER Sp. z o.o. (Warszawa), wspólnie z: "DERSŁAW" Sp. z o.o., Security Service sp. z o.o., SECURITY 24 Sp. z o.o.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 610 293,53 zł (umowę zawarto 9 lipca 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 11 ofert; ceny wahały się od 610 293,53 zł do 690 050,66 zł. Odrzucono 2 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 10 lipca 2025 r. do 10 stycznia 2027 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Sąd Apelacyjny w Warszawie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 006472869

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

pl. Krasińskich 2/4/6

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

00-207

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.7.)Numer telefonu

222798528

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@waw.sa.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.waw.sa.gov.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ad7f98cc-fbf2-4446-a7b0-90368645da66

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ kontroli państwowej i ochrony prawa oraz sąd i trybunał

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Usługa ochrony osób i mienia wraz z obsługą monitoringu pomieszczeń Sądu Apelacyjnego w Warszawie w budynku przy ul. Inflanckiej 4C

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-ad7f98cc-fbf2-4446-a7b0-90368645da66

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00351511

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-07-29

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00126199/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.1 Ochrona ul. Inflancka 4C

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00252859

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.261.15.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

455037,12 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi ochrony osób i mienia wraz z obsługą monitoringu pomieszczeń Sądu Apelacyjnego w Warszawie w budynku przy ul. Inflanckiej 4C.
2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik Nr 1 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

79710000-4 - Usługi ochroniarskie

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

11

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

6

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

610293,53 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

690050,66 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

610293,53 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Tak

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)
DGP SECURITY PARTNER Sp. z o.o.

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: "DERSŁAW" Sp. z o.o., Security Service sp. z o.o., SECURITY 24 Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 6912199052

7.3.3)Ulica

ul. rtm. W. Pileckiego 63

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

02-781

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-07-09

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

610293,53 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-07-10 do 2027-01-10

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

79710000-4Usługi ochroniarskie
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
588 079 zł
Próbka: 207 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
291 551 zł1 465 865 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 174 314 zł
Źródło próbki
CPV 79710000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
291 551 zł
Mediana
588 079 zł
Górny kwartyl
1 465 865 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Sąd Apelacyjny w Warszawie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 610 294 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 79710000-4 (Usługi ochroniarskie). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: DGP SECURITY PARTNER Sp. z o.o. (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 11 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.