Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 3 częściach3 części
Łączna wartość umów
61 724 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    16 428 zł
    4 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2Zakup i dostawa pomocy dydaktycznych i sprzętu do zajęć ceramiki Przedmiotem zamówienia jest dostawa pomocy dydaktycznych i sprzętu do zajęć z ceramiki realizowanych w ramach projektu pn. „Edukacja przedszkolna w Gminie Kozy”, zgodnie z złą
    Wartość umowy
    23 402 zł
    1 oferta
  3. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    21 893 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
6 ofert(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboru
Cena100%Cena60%Okres gwarancji na sprzęt40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

"Dostawa pomocy dydaktycznych w ramach projektu pn. „Edukacja przedszkolna w Gminie Kozy” dla dzieci w Gminnym Przedszkolu Publicznym w Kozach- trzy części”

Zamawiający Gminny Zespół Obsługi Szkół i Przedszkola w Kozach (Kozy, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa pomocy dydaktycznych w ramach projektu pn. „Edukacja przedszkolna w Gminie Kozy”…”, wybierając 3 wykonawców. Łączna wartość umów: 61 724 zł. Złożono 6 ofert.

Łączna wartość umów
61 724 zł
Liczba ofert
6 ofertłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~4,0 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

9 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: DIVERTI Grażyna Tomaszek (część 1); LITGRAF Marek Hałat (część 2); Biomed Neurotechnologie Sp. z o.o. (część 3).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 61 723,53 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 6 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINNY ZESPÓŁ OBSŁUGI SZKÓŁ I PRZEDSZKOLA W KOZACH

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 072329860

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Szkolna 1

1.5.2.)Miejscowość

Kozy

1.5.3.)Kod pocztowy

43-340

1.5.4.)Województwo

śląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL225 - Bielski

1.5.7.)Numer telefonu

602240033

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

gzosip@gzosip.kozy.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.kozy.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-93a792be-471b-4169-bb64-593175aabf22

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Sprawy gospodarcze i finansowe

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

"Dostawa pomocy dydaktycznych w ramach projektu pn. „Edukacja przedszkolna w Gminie Kozy” dla dzieci w Gminnym Przedszkolu Publicznym w Kozach- trzy części”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-93a792be-471b-4169-bb64-593175aabf22

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00317569

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-07-09

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00083864/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.2 Dostawa pomocy dydaktycznych w ramach projektu pn. „Edukacja przedszkolna w Gminie Kozy” dla dzieci w Gminnym Przedszkolu Publicznym w Kozach – cztery części

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

„Edukacja przedszkolna w Gminie Kozy”

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00254241

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

GZOSIP.D-241.34.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

45694,31 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część I: Zakup i dostaw pomocy dydaktycznych
Przedmiotem zamówienia jest dostawa pomocy dydaktycznych wykorzystywanych do realizacji projektu pn. „Edukacja
przedszkolna w Gminie Kozy”, zgodnie z złącznikiem nr 1a do SWZ - szczegółowy wykaz pozycji przedmiotu zamówienia -
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy

Załącznik nr 3 do SWZ to opis przedmiotu zamówienia

4.5.3.)Główny kod CPV

39162100-6 - Pomoce dydaktyczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

39162110-9 - Sprzęt dydaktyczny

4.5.5.)Wartość części

11214,63 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część II: Zakup i dostawa pomocy dydaktycznych i sprzętu do zajęć ceramiki
Przedmiotem zamówienia jest dostawa pomocy dydaktycznych i sprzętu do zajęć z ceramiki realizowanych w ramach projektu pn. „Edukacja przedszkolna w Gminie Kozy”, zgodnie z złącznikiem nr 1b do SWZ - Formularz cenowy - Szczegółowy wykaz pozycji przedmiotu zamówienia.
Załącznik nr 3 stanowi opis przedmiotu zamówienia.

4.5.3.)Główny kod CPV

39162100-6 - Pomoce dydaktyczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

42942000-1 - Piece i akcesoria

39162110-9 - Sprzęt dydaktyczny

4.5.5.)Wartość części

14878,05 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część IV: Zakup i dostawa sprzętu do prowadzenia zajęć z wykorzystaniem Biofeedback wraz z przeprowadzeniem kurs Biofeedback I i II stopnia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu do prowadzenia zajęć z wykorzystaniem metody Biofeedback w ramach realizacji zajęć z projektu pn. „Edukacja przedszkolna w Gminie Kozy”, zgodnie z złącznikiem nr 1c do SWZ -Formularz cenowy - Szczegółowy wykaz pozycji przedmiotu zamówienia. W ramach tej części przewiduje się udział dwóch osób w kursie Biofeedback na poziomie I i II stopnia .
Załącznik nr 3 to opis przedmiotu zamówienia

4.5.3.)Główny kod CPV

33124100-6 - Urządzenia diagnostyczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

39162200-7 - Pomoce i artykuły szkoleniowe

4.5.5.)Wartość części

19601,63 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

4

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

16428,36 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

19163,10 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

16428,36 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

DIVERTI Grażyna Tomaszek

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6381649202

7.3.3)Ulica

ul. Cieszyńska 362

7.3.4)Miejscowość

Bielsko-Biała

7.3.5)Kod pocztowy

43-300

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-07-04

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

16428,36 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

2 miesiące

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

1

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

23402,17 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

23402,17 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

23402,17 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

LITGRAF Marek Hałat

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9372257421

7.3.3)Ulica

ul. Wapienna 57

7.3.4)Miejscowość

Kozy

7.3.5)Kod pocztowy

43-340

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-07-04

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

23402,17 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

2 miesiące

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

1

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

21893,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

21893,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

21893,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Tak

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)
Biomed Neurotechnologie Sp. z o.o.

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Robert Kozłowski BIOMED Centrum Rehabilitacji Poznawczej i Naturoterapii

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8971777586

7.3.3)Ulica

al. Armii Krajowej 2/7

7.3.4)Miejscowość

Wrocław

7.3.5)Kod pocztowy

50-541

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-07-04

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

21893,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

2 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

39162100-6Pomoce dydaktyczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
219 767 zł
Próbka: 37 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
78 551 zł354 999 zł
Rozstęp międzykwartylowy
276 448 zł
Źródło próbki
CPV 39162100· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
78 551 zł
Mediana
219 767 zł
Górny kwartyl
354 999 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gminny Zespół Obsługi Szkół i Przedszkola w Kozach prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kozy.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 61 724 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 39162100-6 (Pomoce dydaktyczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: DIVERTI Grażyna Tomaszek (Bielsko-Biała). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.