Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
3 185 497 zł
Umowa zawarta
8 lipca 2025
Okres realizacji
do 30 października 2026
Oferty w postępowaniu
15 ofertceny: 3 185 497 zł – 6 149 196 złodrzucone: 3wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Rozbudowa i przebudowa budynku Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Borowiu

Zamawiający Urząd Gminy w Borowiu (Borowie, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Rozbudowa i przebudowa budynku Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w…”, wybierając ofertę wykonawcy REMBUD Kazimierz Jasiński. Wartość umowy: 3 185 497 zł. Złożono 15 ofert.

Zamawiający: Urząd Gminy w BorowiuBorowie, Mazowieckie (powiat Garwoliński →)opublikowano 8 lipca 2025
Wartość umowy
3 185 497 zł
Liczba ofert
15 ofert
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

5 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy REMBUD Kazimierz Jasiński (Garwolin), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 3 185 497,30 zł (umowę zawarto 8 lipca 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 15 ofert; ceny wahały się od 3 185 497,30 zł do 6 149 196,24 zł. Odrzucono 3 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 października 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

URZĄD GMINY W BOROWIU

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000533469

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Aleksandra Sasimowskiego 2

1.5.2.)Miejscowość

Borowie

1.5.3.)Kod pocztowy

08-412

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL912 - Warszawski wschodni

1.5.7.)Numer telefonu

25 685 98 66

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

gmina@borowie.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.borowie.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://borowie.ezamawiajacy.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Rozbudowa i przebudowa budynku Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Borowiu

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-3d91772d-6f4e-4c41-bdb7-2d482434fc52

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00314403

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-07-08

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00011581/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.1 Rozbudowa i przebudowa budynku SPZOZ w Borowiu.

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Nie

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

RG.271.08.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Planowany zakres robót określa w szczególności wielobranżowy projekt budowlany, który obejmuje m.in.:
1) rozbudowę i przebudowę budynku SP ZOZ (rozbudowa: budynek murowany, niepodpiwniczony, dwukondygnacyjny, dach o konstrukcji drewnianej wielospadowy; przebudowa: dach wielospadowy);
2) wykonanie wewnętrznej instalacji gazowej, wentylacyjnej, elektrycznej, wodociągowej, kanalizacyjnej, centralnego ogrzewania, klimatyzacyjnej;
3) zagospodarowanie terenu (lokalizacja: miejsca gromadzenia odpadów stałych, ciągów pieszych i jezdnych, miejsc postojowych).
Charakterystyczne parametry techniczne budynku:
1) Powierzchnia zabudowy 199,12 m2
2) Powierzchnia użytkowa 317,18 m2
3) Kubatura 1 502,00 m3
4) Ilość pomieszczeń: 26
5) Ilość kondygnacji: 2
6) Wysokość budynku 8,46m
7) Spadek połaci dachowej: 12̊ i 9̊

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45261100-5 - Wykonywanie konstrukcji dachowych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45315600-4 - Instalacje niskiego napięcia

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

15

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

15

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

3

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

3

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

3185497,30 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

6149196,24 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

3185497,30 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

REMBUD Kazimierz Jasiński

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8260000113

7.3.3)Ulica

Al. Legionów 4

7.3.4)Miejscowość

Garwolin

7.3.5)Kod pocztowy

08-400

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-07-08

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

3185497,30 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-10-30

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 250 zł
Próbka: 1592 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 256 zł1 813 668 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 580 412 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 256 zł
Mediana
550 250 zł
Górny kwartyl
1 813 668 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Urząd Gminy w Borowiu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Borowie.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 3 185 497 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: REMBUD Kazimierz Jasiński (Garwolin). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 15 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.