Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
69 397 zł
Umowa zawarta
18 czerwca 2025
Okres realizacji
3 miesiące
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 69 397 zł – 88 242 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji i rękojmi40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup i dostawa kina plenerowego dla GOK w Skierbieszowie w ramach projektu „Rozwój sektora kultury w gminach Kraśniczyn i Skierbieszów sposobem na aktywizację społeczną mieszkańców"

Zamawiający Gmina Skierbieszów (Skierbieszów, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup i dostawa kina plenerowego dla GOK w Skierbieszowie w ramach projektu Rozwój…”, wybierając ofertę wykonawcy Bydgosta Sp. z o.o., Fordońska 246, 85-766 NIP: PL. Wartość umowy: 69 397 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Gmina SkierbieszówSkierbieszów, Lubelskie (powiat Zamojski →)opublikowano 27 czerwca 2025
Wartość umowy
69 397 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~2,2 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

5 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Bydgosta Sp. z o.o., Fordońska 246, 85-766 NIP: PL (Bydgoszcz).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 69 396,60 zł (umowę zawarto 18 czerwca 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 69 396,60 zł do 88 241,61 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 3 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Skierbieszów

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 950368569

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Rynek 1

1.5.2.)Miejscowość

Skierbieszów

1.5.3.)Kod pocztowy

22-420

1.5.4.)Województwo

lubelskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

gmina@skierbieszow.net.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://ugskierbieszow.bip.lubelskie.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://skierbieszow.ezamawiajacy.pl/pn/skierbieszow/demand/211448/notice/public/details

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup i dostawa kina plenerowego dla GOK w Skierbieszowie w ramach projektu „Rozwój sektora kultury w gminach Kraśniczyn i Skierbieszów sposobem na aktywizację społeczną mieszkańców"

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-56066165-6c59-4e5d-b11d-735fde759b95

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00296824

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-06-27

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00034215/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.3 Zakup i dostawa wyposażenia dla Gminnego Ośrodka Kultury w Skierbieszowie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Zamówienie realizowane jest w ramach projektu "Rozwój sektora kultury w gminach Kraśniczyn i Skierbieszów sposobem na aktywizację społeczną mieszkańców"”, współfinansowanego ze środków UE w ramach programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027”

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00234475

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

RG.OK.2710.7.2025.IB

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest

zakup i dostawa kina plenerowego dla Gminnego Ośrodka Kultury w Skierbieszowie w ramach projektu „Rozwój sektora kultury w gminach Kraśniczyn i Skierbieszów sposobem na aktywizację społeczną mieszkańców"”, zgodnie z umową o dofinansowanie nr FELU.07.09-IZ.00-0006/23-00 w ramach Działania 7.9 Zrównoważony rozwój dziedzictwa kulturowego, Priorytetu VII Lepsza dostępność do usług społecznych i zdrowotnych programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027”, a także udzielenie gwarancji i rękojmi na dostarczany przedmiot zamówienia. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia. Przedmiot zamówienia obejmuje zakup i dostawę 1 kompletu kina plenerowego zgodnie z poniższym opisem. Kino plenerowe winno obejmować: Ekran nadmuchiwany ≥ rozmiar powierzchni projekcyjnej [cm] 500x280 cm, rozmiar konstrukcji ekranu [cm] ≥ 600x340, Konstrukcja ekranu (materiał, gramatura) PVC, 680 g/m2, Wspornik konstrukcyjny ekranu: tak, Tylne wyciemnienie: tak, Powierzchnia projekcyjna: powierzchnia projekcyjna typu matt white w kolorze białym o grubości 0,25mm, Certyfikat trudnopalności M2, System montażu powierzchni projekcyjnej: system montażu powierzchni projekcyjnej do ramy za pomocą elastycznych, dokładnie dopasowanych ekspanderów, Współczynnik odbicia światła gain 0,9, Kąt widzenia 180 st., Kompatybilność 4K: tak, Kompatybilność UST oraz ST: tak, kompresor o mocy ≥ zewn. 1.1kW, Odciągi z oświetleniem LED: tak, Okno wentylacyjne: tak, Slot podpięcia kompresora: 2 szt., Ekspandery połączeniowe ≥ 58 szt., Kotwice montażowe: 16 szt., silent case (skrzynia wyciszająca na kompresor), dodatkowy kompresor, pokrowce na ekran projektor oraz zestaw nagłośnieniowy. Certyfikat - orzeczenie techniczne, szkolenie w miejscowości Zamawiającego. Projektor laserowy, Technologia: 3LCD, źródło światła laser, jasność [ANSI] ≥ 7000 lumenów, Rozdzielczość: WUXGA, Proporcje obrazu: 16:10, Wyświetlane kolory: 1.07 mld, Współczynnik projekcji: 1,35 - 2.4:1, Pobór mocy: 300 W, Poziom hałasu: 38 dB, Złącza: USB 2.0-A | USB 2.0 typu B serwisowe | RS-232C | Wejście HDMI x 2 | Wyjście HDMI | HDBaseT | Gniazdo wtykowe wyjściowe | Interfejs Ethernet 100 Base-TX / 10 Base-T, Żywotność lampy: 20000 godzin; 30000 godzin w trybie ECO, Kontrast: 5000000:1, Głośniki: 1 x 10W. Zestaw nagłośnieniowy: mikser : 8 kanałów, 2 wejście mic/line, 3-zakresowy equalizer, 1 AUX ze zwrotką stereo 1/4″, 2 wejścia stereo wyjście słuchawkowe; 2 kolumny. Wyjście wzmacniacza (moc szczytowa): 1200 W, Wyświetlacz: kolorowy, Wejścia audio: 2x XLR/jack combo zbalansowane, 1 x Aux mini jack, Wyjścia audio: 1x XLR mix out zbalansowany, Tryby dźwiękowe: Live/DJ/Monitor, Tryby ustawień: Zewnętrzny subwoofer, Bluetooth: 5.0 TWS (audio streaming + remote control), Delay: 0-10 metrów. Obudowa: Formowane tworzywo sztuczne, Wymiary (szer. x wys. x gł.) ≥ 42,5 x 72,9 x 41,5 cm; akcesoria: statywy głośnikowe, niezbędne okablowanie sygnałowe, zasilające, walizka na okablowanie, szkolenie z obsługi w miejscu dostawy. Leżaki drewniane w ilości 50 szt. z nadrukiem kolorowym.

4.5.3.)Główny kod CPV

38652000-0 - Projektory filmowe

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

69396,60 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

88241,61 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

69396,60 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Bydgosta Sp. z o.o., Fordońska 246, 85-766 NIP: PL

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5540236275

7.3.3)Ulica

Fordońska

7.3.4)Miejscowość

Bydgoszcz

7.3.5)Kod pocztowy

85-766

7.3.6.)Województwo

kujawsko-pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-06-18

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

69396,60 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

3 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

38652000-0Projektory filmowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Skierbieszów prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Skierbieszów.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 69 397 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 38652000-0 (Projektory filmowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Bydgosta Sp. z o.o., Fordońska 246, 85-766 NIP: PL (Bydgoszcz). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.