Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

Zakup i dostawa kina plenerowego dla GOK w Skierbieszowie w ramach projektu „Rozwój sektora kultury w gminach Kraśniczyn i Skierbieszów sposobem na aktywizację społeczną mieszkańców"

Zamawiający Gmina Skierbieszów (Skierbieszów, Lubelskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Zakup i dostawa kina plenerowego dla GOK w Skierbieszowie w ramach projektu Rozwój…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina SkierbieszówSkierbieszów, Lubelskie (powiat Zamojski →)opublikowano 26 maja 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~2,2 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

5 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Skierbieszów

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 950368569

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Rynek 1

1.4.2.)Miejscowość

Skierbieszów

1.4.3.)Kod pocztowy

22-420

1.4.4.)Województwo

lubelskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL812 - Chełmsko-zamojski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

gmina@skierbieszow.net.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://ugskierbieszow.bip.lubelskie.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.6.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00247741

2.2.)Data ogłoszenia

2025-05-26

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPoleWartość
3.2.)Numer zmienianego ogłoszenia w BZP

2025/BZP 00234475

3.3.)Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia

01

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
4.2.2.Krótki opis przedmiotu zamówienia Przed zmianą

1. Przedmiotem zamówienia jest: zakup i dostawa kina plenerowego dla Gminnego Ośrodka Kultury w Skierbieszowie w ramach projektu „Rozwój sektora kultury w gminach Kraśniczyn i Skierbieszów sposobem na aktywizację społeczną mieszkańców"”, zgodnie z umową o dofinansowanie nr FELU.07.09-IZ.00-0006/23-00 w ramach Działania 7.9 Zrównoważony rozwój dziedzictwa kulturowego, Priorytetu VII Lepsza dostępność do usług społecznych i zdrowotnych programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027”, a także udzielenie gwarancji i rękojmi na dostarczany przedmiot zamówienia. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia. Przedmiot zamówienia obejmuje zakup i dostawę 1 kompletu kina plenerowego zgodnie z poniższym opisem. Kino plenerowe winno obejmować: Ekran nadmuchiwany ≥ rozmiar powierzchni projekcyjnej [cm] 500x280 cm, rozmiar konstrukcji ekranu [cm] ≥ 600x340, Konstrukcja ekranu (materiał, gramatura) PVC, 680 g/m2, Wspornik konstrukcyjny ekranu: tak, Tylne wyciemnienie: tak, Powierzchnia projekcyjna: powierzchnia projekcyjna typu matt white w kolorze białym o grubości 0,25mm, Certyfikat trudnopalności M2, System montażu powierzchni projekcyjnej: system montażu powierzchni projekcyjnej do ramy za pomocą elastycznych, dokładnie dopasowanych ekspanderów, Współczynnik odbicia światła gain 0,9, Kąt widzenia 180 st., Kompatybilność 4K: tak, Kompatybilność UST oraz ST: tak, kompresor o mocy ≥ zewn. 1.1kW, Odciągi z oświetleniem LED: tak, Okno wentylacyjne: tak, Slot podpięcia kompresora: 2 szt., Ekspandery połączeniowe ≥ 58 szt., Kotwice montażowe: 16 szt., silent case (skrzynia wyciszająca na kompresor), dodatkowy kompresor, pokrowce na ekran projektor oraz zestaw nagłośnieniowy. Certyfikat - orzeczenie techniczne, szkolenie w miejscowości Zamawiającego. Projektor laserowy, Technologia: 3LCD, źródło światła laser, jasność [ANSI] ≥ 7000 lumenów, Rozdzielczość: WUXGA, Proporcje obrazu: 16:10, Wyświetlane kolory: 1.07 mld, Współczynnik projekcji: 1.35 - 2.20, Pobór mocy: 300 W, Poziom hałasu: 38 dB, Złącza: USB 2.0-A | USB 2.0 typu B serwisowe | RS-232C | Wejście HDMI x 2 | Wyjście HDMI | HDBaseT | Gniazdo wtykowe wyjściowe | Interfejs Ethernet 100 Base-TX / 10 Base-T, Żywotność lampy: 20000 godzin; 30000 godzin w trybie ECO, Kontrast: 5000000:1, Głośniki: 1 x 10W. Zestaw nagłośnieniowy: mikser : 8 kanałów, 2 wejście mic/line, 3-zakresowy equalizer, 1 AUX ze zwrotką stereo 1/4″, 2 wejścia stereo wyjście słuchawkowe; 2 kolumny. Wyjście wzmacniacza (moc szczytowa): 1200 W, Wyświetlacz: kolorowy, Wejścia audio: 2x XLR/jack combo zbalansowane, 1 x Aux mini jack, Wyjścia audio: 1x XLR mix out zbalansowany, Tryby dźwiękowe: Live/DJ/Monitor, Tryby ustawień: Zewnętrzny subwoofer, Bluetooth: 5.0 TWS (audio streaming + remote control), Delay: 0-10 metrów. Obudowa: Formowane tworzywo sztuczne, Wymiary (szer. x wys. x gł.) ≥ 42,5 x 72,9 x 41,5 cm; akcesoria: statywy głośnikowe, niezbędne okablowanie sygnałowe, zasilające, walizka na okablowanie, szkolenie z obsługi w miejscu dostawy. Leżaki drewniane w ilości 50 szt. z nadrukiem kolorowym. Po zmianie: 1. Przedmiotem zamówienia jest: zakup i dostawa kina plenerowego dla Gminnego Ośrodka Kultury w Skierbieszowie w ramach projektu „Rozwój sektora kultury w gminach Kraśniczyn i Skierbieszów sposobem na aktywizację społeczną mieszkańców"”, zgodnie z umową o dofinansowanie nr FELU.07.09-IZ.00-0006/23-00 w ramach Działania 7.9 Zrównoważony rozwój dziedzictwa kulturowego, Priorytetu VII Lepsza dostępność do usług społecznych i zdrowotnych programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027”, a także udzielenie gwarancji i rękojmi na dostarczany przedmiot zamówienia. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia. Przedmiot zamówienia obejmuje zakup i dostawę 1 kompletu kina plenerowego zgodnie z poniższym opisem. Kino plenerowe winno obejmować: Ekran nadmuchiwany ≥ rozmiar powierzchni projekcyjnej [cm] 500x280 cm, rozmiar konstrukcji ekranu [cm] ≥ 600x340, Konstrukcja ekranu (materiał, gramatura) PVC, 680 g/m2, Wspornik konstrukcyjny ekranu: tak, Tylne wyciemnienie: tak, Powierzchnia projekcyjna: powierzchnia projekcyjna typu matt white w kolorze białym o grubości 0,25mm, Certyfikat trudnopalności M2, System montażu powierzchni projekcyjnej: system montażu powierzchni projekcyjnej do ramy za pomocą elastycznych, dokładnie dopasowanych ekspanderów, Współczynnik odbicia światła gain 0,9, Kąt widzenia 180 st., Kompatybilność 4K: tak, Kompatybilność UST oraz ST: tak, kompresor o mocy ≥ zewn. 1.1kW, Odciągi z oświetleniem LED: tak, Okno wentylacyjne: tak, Slot podpięcia kompresora: 2 szt., Ekspandery połączeniowe ≥ 58 szt., Kotwice montażowe: 16 szt., silent case (skrzynia wyciszająca na kompresor), dodatkowy kompresor, pokrowce na ekran projektor oraz zestaw nagłośnieniowy. Certyfikat - orzeczenie techniczne, szkolenie w miejscowości Zamawiającego. Projektor laserowy, Technologia: 3LCD, źródło światła laser, jasność [ANSI] ≥ 7000 lumenów, Rozdzielczość: WUXGA, Proporcje obrazu: 16:10, Wyświetlane kolory: 1.07 mld, Współczynnik projekcji: 1,35 - 2.4:1, Pobór mocy: 300 W, Poziom hałasu: 38 dB, Złącza: USB 2.0-A | USB 2.0 typu B serwisowe | RS-232C | Wejście HDMI x 2 | Wyjście HDMI | HDBaseT | Gniazdo wtykowe wyjściowe | Interfejs Ethernet 100 Base-TX / 10 Base-T, Żywotność lampy: 20000 godzin; 30000 godzin w trybie ECO, Kontrast: 5000000:1, Głośniki: 1 x 10W. Zestaw nagłośnieniowy: mikser : 8 kanałów, 2 wejście mic/line, 3-zakresowy equalizer, 1 AUX ze zwrotką stereo 1/4″, 2 wejścia stereo wyjście słuchawkowe; 2 kolumny. Wyjście wzmacniacza (moc szczytowa): 1200 W, Wyświetlacz: kolorowy, Wejścia audio: 2x XLR/jack combo zbalansowane, 1 x Aux mini jack, Wyjścia audio: 1x XLR mix out zbalansowany, Tryby dźwiękowe: Live/DJ/Monitor, Tryby ustawień: Zewnętrzny subwoofer, Bluetooth: 5.0 TWS (audio streaming + remote control), Delay: 0-10 metrów. Obudowa: Formowane tworzywo sztuczne, Wymiary (szer. x wys. x gł.) ≥ 42,5 x 72,9 x 41,5 cm; akcesoria: statywy głośnikowe, niezbędne okablowanie sygnałowe, zasilające, walizka na okablowanie, szkolenie z obsługi w miejscu dostawy. Leżaki drewniane w ilości 50 szt. z nadrukiem kolorowym.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

38652000-0Projektory filmowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Skierbieszów prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Skierbieszów.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 38652000-0 (Projektory filmowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.