Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
166 431 zł
Umowa zawarta
18 czerwca 2025
Okres realizacji
6 miesiące
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 166 431 zł – 178 215 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Czas reakcji na zgłoszenie40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Konserwacja rowów melioracyjnych na terenie Gminy Radymno.

Zamawiający Gmina Radymno (Radymno, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Konserwacja rowów melioracyjnych na terenie Gminy Radymno”, wybierając ofertę wykonawcy OSKOS Jan Pasieka. Wartość umowy: 166 431 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Gmina RadymnoRadymno, Podkarpackie (powiat Jarosławski →)opublikowano 23 czerwca 2025
Wartość umowy
166 431 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~2,4 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy OSKOS Jan Pasieka (Kalników).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 166 431,30 zł (umowę zawarto 18 czerwca 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 166 431,30 zł do 178 214,70 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 6 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Radymno

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 650900536

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Lwowska 38

1.5.2.)Miejscowość

Radymno

1.5.3.)Kod pocztowy

37-550

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL822 - Przemyski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@ugradymno.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.ugradymno.ires.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-24a9f903-57fc-4c9f-8056-dca7b4d17d92

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Konserwacja rowów melioracyjnych na terenie Gminy Radymno.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-24a9f903-57fc-4c9f-8056-dca7b4d17d92

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00287830

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-06-23

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00041390/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.2 Konserwacja rowów melioracyjnych

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00228029

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.271.2.9.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usług konserwacji rowów melioracyjnych, cieków naturalnych, przepustów melioracyjnych we wsiach: Budzyń, Duńkowice, Korczowa, Młyny, Ostrów, Skołoszów, Sośnica, Święte, Zabłotce, z gotowością do działań w razie wystąpienia opadów nawalnych w 2025 r.
• Zadanie nr 1 - Odmulenie rowu melioracyjnego w Budzyniu na Gromadzkim.
• Zadanie nr 2 – Udrożnienie odcinka rzeki Stara Wisznia w Duńkowicach.
• Zadanie nr 3 –Odmulenie rowu melioracyjnego w Korczowej – Nowostawski.
• Zadanie nr 4 –Odmulenie rowu melioracyjnego w Młynach za szkołą.
• Zadanie nr 5 –Odmulenie rowu melioracyjnego w Ostrowie (pastwiska).
• Zadanie nr 6 – Kopanie rowu przydrożnego w Skołoszowie, ul. Wiosenna.
• Zadanie nr 7 - Odmulenie rowu melioracyjnego w Sośnicy, Błonie + wylot kolektora.
• Zadanie nr 8 - Odmulenie rowu melioracyjnego w Świętem (k. oczyszczalni i Krupy).
• Zadanie nr 9 - Odmulenie odcinka cieku naturalnego w Zabłotcach.

4.5.3.)Główny kod CPV

90470000-2 - Usługi czyszczenia kanałów ściekowych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

90642000-9 - Usługi opróżniania kanałów ściekowych

50800000-3 - Różne usługi w zakresie napraw i konserwacji

45232452-5 - Roboty odwadniające

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

166431,30 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

178214,70 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

166431,30 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

OSKOS Jan Pasieka

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7952532630

7.3.4)Miejscowość

Kalników

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-06-18

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

166431,30 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

6 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

90470000-2Usługi czyszczenia kanałów ściekowy…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Radymno prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Radymno.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 166 431 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 90470000-2 (Usługi czyszczenia kanałów ściekowych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: OSKOS Jan Pasieka (Kalników). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.