Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Konserwacja rowów melioracyjnych na terenie Gminy Radymno.

Zamawiający Gmina Radymno (Radymno, Podkarpackie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Konserwacja rowów melioracyjnych na terenie Gminy Radymno”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina RadymnoRadymno, Podkarpackie (powiat Jarosławski →)opublikowano 12 grudnia 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~2,4 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Radymno

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 650900536

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Lwowska 38

1.4.2.)Miejscowość

Radymno

1.4.3.)Kod pocztowy

37-550

1.4.4.)Województwo

podkarpackie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL822 - Przemyski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@ugradymno.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.ugradymno.ires.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-24a9f903-57fc-4c9f-8056-dca7b4d17d92

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00596491

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-12-12

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00228029

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Konserwacja rowów melioracyjnych na terenie Gminy Radymno.

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usług konserwacji rowów melioracyjnych, cieków naturalnych, przepustów melioracyjnych we wsiach: Budzyń, Duńkowice, Korczowa, Młyny, Ostrów, Skołoszów, Sośnica, Święte, Zabłotce, z gotowością do działań w razie wystąpienia opadów nawalnych w 2025 r.
• Zadanie nr 1 - Odmulenie rowu melioracyjnego w Budzyniu na Gromadzkim.
• Zadanie nr 2 – Udrożnienie odcinka rzeki Stara Wisznia w Duńkowicach.
• Zadanie nr 3 –Odmulenie rowu melioracyjnego w Korczowej – Nowostawski.
• Zadanie nr 4 –Odmulenie rowu melioracyjnego w Młynach za szkołą.
• Zadanie nr 5 –Odmulenie rowu melioracyjnego w Ostrowie (pastwiska).
• Zadanie nr 6 – Kopanie rowu przydrożnego w Skołoszowie, ul. Wiosenna.
• Zadanie nr 7 - Odmulenie rowu melioracyjnego w Sośnicy, Błonie + wylot kolektora.
• Zadanie nr 8 - Odmulenie rowu melioracyjnego w Świętem (k. oczyszczalni i Krupy).
• Zadanie nr 9 - Odmulenie odcinka cieku naturalnego w Zabłotcach.

3.9.)Główny kod CPV

90470000-2 - Usługi czyszczenia kanałów ściekowych

3.10.)Dodatkowy kod CPV

90642000-9 - Usługi opróżniania kanałów ściekowych

50800000-3 - Różne usługi w zakresie napraw i konserwacji

45232452-5 - Roboty odwadniające

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-06-18

4.2.)Okres realizacji zamówienia

6 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

OSKOS Jan Pasieka

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7952532630

4.3.4.)Miejscowość

Kalników

4.3.6.)Województwo

podkarpackie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

166431,30 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00287830/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-12-11

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

166431,30 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

90470000-2Usługi czyszczenia kanałów ściekowy…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Radymno prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Radymno.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 90470000-2 (Usługi czyszczenia kanałów ściekowych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.