Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 788 201 zł
Umowa zawarta
16 maja 2025
Okres realizacji
do 20 grudnia 2026
Oferty w postępowaniu
14 ofertceny: 1 788 201 zł – 3 532 580 złodrzucone: 10wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja jakości i rękojmia za wady40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa drogi leśnej nr 189 o nazwie ZABRODY-PODRĄBIONA na terenie Leśnictwa Zabrody i Podrąbiona

Zamawiający Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Kościerzyna (Kościerzyna, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa drogi leśnej nr 189 o nazwie ZABRODY-PODRĄBIONA na terenie Leśnictwa Zabrody i…”, wybierając ofertę wykonawcy DUO Sp. z o.o. Sp. k. Wartość umowy: 1 788 201 zł. Złożono 14 ofert.

Wartość umowy
1 788 201 zł
Liczba ofert
14 ofert
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    18 listopada 2024

    Termin ofert: 5 grudnia 2024 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    10 czerwca 2025

    14 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy DUO Sp. z o.o. Sp. k. (Stężyca), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 788 200,54 zł (umowę zawarto 16 maja 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 14 ofert; ceny wahały się od 1 788 200,54 zł do 3 532 580,48 zł. Odrzucono 10 ofert.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 20 grudnia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail