Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Wykonanie usługi polegającej na zorganizowaniu Strefy Publicznego Oglądania Meczu w ramach Ligii Konferencji UEFA w piłce nożnej organizowanej we Wrocławiu na terenie Pl. Wolności w dniu 28.05.2025 r.

Zamawiający Młodzieżowe Centrum Sportu Wrocław (Wrocław, Dolnośląskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Wykonanie usługi polegającej na zorganizowaniu Strefy Publicznego Oglądania Meczu w…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Młodzieżowe Centrum Sportu WrocławWrocław, Dolnośląskieopublikowano 3 czerwca 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 201 435 zł
Konkurencyjność
~4,2 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy

Kluczowe informacje o wykonaniu umowy

Podsumowanie
  • 1

    ZakresWybrano ofertę firmy Events Media Sp. z o.o. (Wrocław).

  • 2

    ZakresSzacunkowa wartość zamówienia wynosi 499 000,00 zł.

  • 3

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest kompleksowa organizacja Strefy Publicznego Oglądania Meczu Ligi Konferencji UEFA we Wrocławiu, na Placu Wolności, w dniu 28 maja 2025 r.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Młodzieżowe Centrum Sportu Wrocław

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 021757876

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

al. I.J. Paderewskiego 35

1.4.2.)Miejscowość

Wrocław

1.4.3.)Kod pocztowy

51-612

1.4.4.)Województwo

dolnośląskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL514 - Miasto Wrocław

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

szymon.malecki@mcs.wroc.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

bip.mcs.wroc.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-34ab53e5-4015-459e-924a-4612185e03ba

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00260357

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-06-03

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00244238

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 5 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Wykonanie usługi polegającej na zorganizowaniu Strefy Publicznego Oglądania Meczu w ramach Ligii Konferencji UEFA w piłce nożnej organizowanej we Wrocławiu na terenie Pl. Wolności w dniu 28.05.2025 r.

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest Wykonanie usługi polegającej na zorganizowaniu Strefy Publicznego Oglądania Meczu w ramach Ligii Konferencji UEFA w piłce nożnej organizowanej w mieście Wrocław na terenie Placu Wolności w dniu 28 maja 2025 r.
2. Szczegółowy zakres zamówienia zawiera załącznik nr 3 do Zaproszenia do negocjacji – Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (SOPZ).
3. Pozostałe warunki realizacji zamówienia, w tym sposób rozliczenia pomiędzy Stronami, zawiera Projekt Umowy stanowiący Załącznik nr 1 do Zaproszenia do negocjacji.

3.9.)Główny kod CPV

79952000-2 - Usługi w zakresie organizacji imprez

3.10.)Dodatkowy kod CPV

32322000-6 - Urządzenia multimedialne

90910000-9 - Usługi sprzątania

55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków

71317200-5 - Usługi w zakresie ochrony zdrowia i bezpieczeństwa

79710000-4 - Usługi ochroniarskie

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-05-23

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2025-05-29

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Events Media Sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8951841884

4.3.3.)Ulica

Leona Popielskiego 1

4.3.4.)Miejscowość

Wrocław

4.3.5.)Kod pocztowy

52-019

4.3.6.)Województwo

dolnośląskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

499000,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00252303/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-05-29

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

499000 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

79952000-2Usługi w zakresie organizacji impre…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
201 435 zł
Próbka: 73 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
70 000 zł381 266 zł
Rozstęp międzykwartylowy
311 266 zł
Źródło próbki
CPV 79952000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
70 000 zł
Mediana
201 435 zł
Górny kwartyl
381 266 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Młodzieżowe Centrum Sportu Wrocław prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Wrocław.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 79952000-2 (Usługi w zakresie organizacji imprez). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.