Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
637 245 zł
Umowa zawarta
23 maja 2025
Okres realizacji
od 1 czerwca 2025 do 31 maja 2026
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 637 245 zł – 670 455 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Udostępnienie pakietu 3 minut czasu emisyjnego na ekranach LCD w pojazdach Tramwajów Warszawskich.

Zamawiający Warexpo Sp. z o.o. (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Udostępnienie pakietu 3 minut czasu emisyjnego na ekranach LCD w pojazdach Tramwajów…”, wybierając ofertę wykonawcy Tramwaje Warszawskie sp. z o.o. Wartość umowy: 637 245 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Warexpo Sp. z o.o.Warszawa, Mazowieckieopublikowano 27 maja 2025
Wartość umowy
637 245 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Tramwaje Warszawskie sp. z o.o. (Warszawa).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 637 244,55 zł (umowę zawarto 23 maja 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 637 244,55 zł do 670 454,55 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 czerwca 2025 r. do 31 maja 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Warexpo Sp. z o.o.

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 013194379

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Oboźna 1A

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

00-340

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

magdalena.mycko@warexpo.com.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://warexpo.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://warexpo.ezamawiajacy.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


promocja/reklama/marketing

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Udostępnienie pakietu 3 minut czasu emisyjnego na ekranach LCD w pojazdach Tramwajów Warszawskich.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-c0cec600-bc07-483a-91e4-c0422c179e55

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00249186

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-05-27

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00218045

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP-3/TP/2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

518085,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest usługa zakupu powierzchni ekspozycyjnej polegająca na udostępnieniu Zamawiającemu czasu emisyjnego w wymiarze 3 minut w każdej emitowanej 20-minutowej „pętli reklamowej” w celu wyemitowania dostarczonego przez Zamawiającego materiału emisyjnego (stanowiącego kampanię reklamową jego Klienta) na dostępnych ekranach LCD zamontowanych w wagonach tramwajowych typu 120 Na SWING, 128N JAZZ i 134N JAZZ oraz 140N, 141N,142N Huyndai, wykorzystywanych przez Spółkę Tramwaje Warszawskie sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (Spółka) w ramach transportu publicznego („wagony”).
2. Szczegółowy opis zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ- Opis przedmiotu zamówienia oraz załącznik nr 6 do SWZ – projekt umowy.

4.5.3.)Główny kod CPV

79341000-6 - Usługi reklamowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

79341400-0 - Usługi prowadzenia kampanii reklamowych

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

637244,55 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

670454,55 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

637244,55 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Tramwaje Warszawskie sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5252256724

7.3.3)Ulica

ul. Siedmiogrodzka 20

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

01-232

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-05-23

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

637244,55 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-06-01 do 2026-05-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

79341000-6Usługi reklamowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
286 821 zł
Próbka: 39 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
157 948 zł675 747 zł
Rozstęp międzykwartylowy
517 800 zł
Źródło próbki
CPV 79341· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
157 948 zł
Mediana
286 821 zł
Górny kwartyl
675 747 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Warexpo Sp. z o.o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 637 245 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 79341000-6 (Usługi reklamowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Tramwaje Warszawskie sp. z o.o. (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.