Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Udostępnienie pakietu 3 minut czasu emisyjnego na ekranach LCD w pojazdach Tramwajów Warszawskich.

Zamawiający Warexpo Sp. z o.o. (Warszawa, Mazowieckie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Udostępnienie pakietu 3 minut czasu emisyjnego na ekranach LCD w pojazdach Tramwajów…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Warexpo Sp. z o.o.Warszawa, Mazowieckieopublikowano 23 czerwca 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 286 821 zł
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Warexpo Sp. z o.o.

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 013194379

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Oboźna 1A

1.4.2.)Miejscowość

Warszawa

1.4.3.)Kod pocztowy

00-340

1.4.4.)Województwo

mazowieckie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

magdalena.mycko@warexpo.com.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://warexpo.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-c0cec600-bc07-483a-91e4-c0422c179e55

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00303095

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-06-23

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00218045

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Udostępnienie pakietu 3 minut czasu emisyjnego na ekranach LCD w pojazdach Tramwajów Warszawskich.

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest usługa zakupu powierzchni ekspozycyjnej polegająca na udostępnieniu Zamawiającemu czasu emisyjnego w wymiarze 3 minut w każdej emitowanej 20-minutowej „pętli reklamowej” w celu wyemitowania dostarczonego przez Zamawiającego materiału emisyjnego (stanowiącego kampanię reklamową jego Klienta) na dostępnych ekranach LCD zamontowanych w wagonach tramwajowych typu 120 Na SWING, 128N JAZZ i 134N JAZZ oraz 140N, 141N,142N Huyndai, wykorzystywanych przez Spółkę Tramwaje Warszawskie sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (Spółka) w ramach transportu publicznego („wagony”).
2. Szczegółowy opis zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ- Opis przedmiotu zamówienia oraz załącznik nr 6 do SWZ – projekt umowy.

3.9.)Główny kod CPV

79341000-6 - Usługi reklamowe

3.10.)Dodatkowy kod CPV

79341400-0 - Usługi prowadzenia kampanii reklamowych

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-05-23

4.2.)Okres realizacji zamówienia

od 2025-06-01 do 2026-05-31

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Tramwaje Warszawskie sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5252256724

4.3.3.)Ulica

ul. Siedmiogrodzka 20

4.3.4.)Miejscowość

Warszawa

4.3.5.)Kod pocztowy

01-232

4.3.6.)Województwo

mazowieckie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

637244,55 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00249186/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-05-31

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

637244,52 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

79341000-6Usługi reklamowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
286 821 zł
Próbka: 39 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
157 948 zł675 747 zł
Rozstęp międzykwartylowy
517 800 zł
Źródło próbki
CPV 79341· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
157 948 zł
Mediana
286 821 zł
Górny kwartyl
675 747 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Warexpo Sp. z o.o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 79341000-6 (Usługi reklamowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.