Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
218 604 zł
Umowa zawarta
26 maja 2025
Okres realizacji
od 1 czerwca 2025 do 31 maja 2026
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%ilość placówek na terenie miasta Piotrkowa Trybunalskiego40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Bezgotówkowe wydawanie artykułów spożywczych (z wyłączeniem napojów zawierających alkohol oraz produktów tytoniowych)i artykułów kosmetycznych dla klientów MOPR w Piotrkowie Tryb.

Zamawiający Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie (Piotrków Trybunalski, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Bezgotówkowe wydawanie artykułów spożywczych (z wyłączeniem napojów zawierających alkohol…”, wybierając ofertę wykonawcy "Społem" Powszechna Spółdzielnia Spożywców. Wartość umowy: 218 604 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Miejski Ośrodek Pomocy RodziniePiotrków Trybunalski, Łódzkieopublikowano 26 maja 2025
Wartość umowy
218 604 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,1 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy "Społem" Powszechna Spółdzielnia Spożywców (Piotrków Trybunalski), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 218 604,00 zł (umowę zawarto 26 maja 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 czerwca 2025 r. do 31 maja 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail