Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
3 964 396 zł
Umowa zawarta
19 maja 2025
Okres realizacji
490 dni
Oferty w postępowaniu
7 ofertceny: 3 964 396 zł – 5 911 651 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja jakości40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Pomoc osobom z niepełnosprawnościami z terenu Powiatu Łosickiego w dostępie do całodobowego wsparcia w ramach utworzenia Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnego w Nowych Litewnikach.

Zamawiający Powiat Łosicki (Łosice, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Pomoc osobom z niepełnosprawnościami z terenu Powiatu Łosickiego w dostępie do…”, wybierając ofertę wykonawcy TRADBUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Wartość umowy: 3 964 396 zł. Złożono 7 ofert.

Zamawiający: Powiat ŁosickiŁosice, Mazowieckie (powiat Łosicki →)opublikowano 20 maja 2025
Wartość umowy
3 964 396 zł
Liczba ofert
7 ofert
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy TRADBUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (Biała Podlaska), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 3 964 396,04 zł (umowę zawarto 19 maja 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 7 ofert; ceny wahały się od 3 964 396,04 zł do 5 911 650,69 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 490 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail