Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca

Konsorcjum, pozostali wykonawcy: Impel Facility Services Sp. z o.o

Wartość umowy
3 803 625 zł
Umowa zawarta
30 kwietnia 2025
Okres realizacji
23 miesiące
Oferty w postępowaniu
6 ofertceny: 3 803 625 zł – 4 241 775 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie usług w zakresie ochrony osób i mienia

Zamawiający Zachęta - Narodowa Galeria Sztuki (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie usług w zakresie ochrony osób i mienia”, wybierając ofertę wykonawcy FM Integrated Solutions Sp. z o.o.,. Wartość umowy: 3 803 625 zł. Złożono 6 ofert.

Zamawiający: Zachęta - Narodowa Galeria SztukiWarszawa, Mazowieckieopublikowano 12 maja 2025
Wartość umowy
3 803 625 zł
Liczba ofert
6 ofert
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę konsorcjum: FM Integrated Solutions Sp. z o.o. (Wrocław), wspólnie z: Impel Facility Services Sp. z o.o.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 3 803 625,00 zł (umowę zawarto 30 kwietnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 6 ofert; ceny wahały się od 3 803 625,00 zł do 4 241 775,00 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 23 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail