Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
648 579 zł
Umowa zawarta
2 kwietnia 2025
Okres realizacji
do 14 września 2025
Oferty w postępowaniu
6 ofertceny: 648 579 zł – 1 230 000 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wykonanie dokumentacji projektowo- kosztorysowej wyburzenia i budowy nowego pawilonu medycznego w ZOL przy ul. Szubińskiej 4 w Warszawie wraz z uzyskaniem pozwoleń administracyjnych.

Zamawiający Stołeczne Centrum Opiekuńczo-lecznicze Sp. z o.o. (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Wykonanie dokumentacji projektowo- kosztorysowej wyburzenia i budowy nowego pawilonu…”, wybierając ofertę wykonawcy BBC Best Building Consultants Sp. z o.o., Sp.k. Wartość umowy: 648 579 zł. Złożono 6 ofert.

Wartość umowy
648 579 zł
Liczba ofert
6 ofert
Konkurencyjność
~3,9 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    10 grudnia 2024

    Termin ofert: 20 grudnia 2024 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    05 maja 2025

    6 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy BBC Best Building Consultants Sp. z o.o., Sp.k. (Warszawa), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 648 579,00 zł (umowę zawarto 2 kwietnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 6 ofert; ceny wahały się od 648 579,00 zł do 1 230 000,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 14 września 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

STOŁECZNE CENTRUM OPIEKUŃCZO-LECZNICZE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 146613264

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Mehoffera 72/74

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

03-131

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@scol.warszawa.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://scol.warszawa.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d4e80398-790a-47d9-875e-84b9c5dea587

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Wykonanie dokumentacji projektowo- kosztorysowej wyburzenia i budowy nowego pawilonu medycznego w ZOL przy ul. Szubińskiej 4 w Warszawie wraz z uzyskaniem pozwoleń administracyjnych.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-d4e80398-790a-47d9-875e-84b9c5dea587

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00216264

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-05-05

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00643246

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP/68/2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

559166,70 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Zamawiający zleca a Wykonawcy zobowiązuje się do wykonania zadań

1) opracowanie dokumentacji projektowej rozbiórki budynku Zakładu Opiekuńczo- Leczniczego przy ul. Szubińskiej 4 w Warszawie wraz kosztorysem inwestorskim i uzyskaniem prawomocnej decyzji o pozwoleniu na rozbiórkę, 2) opracowanie wielobranżowej dokumentacji projektowej obejmującej dokumentację projektowo – kosztorysową oraz uzyskanie prawomocnej decyzji o pozwoleniu na budowę nowego pawilonu medycznego w Zakładzie Opiekuńczo–Leczniczym przy ul. Szubińskiej 4 w Warszawie na potrzeby działalności leczniczej oraz pełnienie nadzoru autorskiego w okresie realizacji inwestycji.

4.5.3.)Główny kod CPV

71240000-2 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

6

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

6

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

648579,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1230000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

648579,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

BBC Best Building Consultants Sp. z o.o., Sp.k.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7010595872

7.3.3)Ulica

Aleje Jerozolimskie, nr 155, lok. U3

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

02-326

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-04-02

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

648579,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-09-14

Sekcja 9

Informacje dodatkowe

Wykonawca zobowiązuje się do wykonania przedmiotu umowy, o którym mowa w § 1 w terminie:
1) mWykonanie dokumentacji projektowej rozbiórki wraz z uzyskaniem pozwolenia na rozbiórkę: 95 dni od dnia podpisania umowy, tj. do dnia 6 lipca 2025r.,
2) Wykonanie dokumentacji projektowej budowy nowego pawilonu wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę: 165 dni od dnia podpisania umowy, tj. do dnia 14 września 2025r.,
3) pełnienie nadzoru autorskiego - od dnia rozpoczęcia prac budowlanych do dnia odbioru końcowego robót.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71240000-2Usługi architektoniczne, inżynieryj…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Stołeczne Centrum Opiekuńczo-lecznicze Sp. z o.o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 648 579 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71240000-2 (Usługi architektoniczne. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: BBC Best Building Consultants Sp. z o.o., Sp.k. (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 6 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.