Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 4 częściach4 części
Łączna wartość umów
2 366 437 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Przedmiotem zamówienia jest: Dostosowanie istniejącej konstrukcji uszkodzonego mostu do tymczasowego ruchu obiekt nr 1, most w ciągu drogi nr 110 w Starym Gierałtowie.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w z
    Wartość umowy
    735 496 zł
    5 ofert
  2. Umowa zawarta
    Część 2Przedmiotem zamówienia jest: Dostosowanie istniejącej konstrukcji uszkodzonego mostu do tymczasowego ruchu obiekt nr 2, most w ciągu drogi nr 193 w Starym Gierałtowie.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w z
    Wartość umowy
    592 780 zł
    5 ofert
  3. Umowa zawarta
    Część 3Przedmiotem zamówienia jest: Dostosowanie istniejącej konstrukcji uszkodzonego mostu do tymczasowego ruchu obiekt nr 3, most w ciągu drogi nr 241 w Starym Gierałtowie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w
    Wartość umowy
    615 531 zł
    5 ofert
  4. Umowa zawarta
    Część 4Przedmiotem zamówienia jest: Dostosowanie istniejącej konstrukcji uszkodzonejn kładki do tymczasowego ruchu obiekt nr 4, kładka w ciągu drogi nr 185/2 w Stroniu Śląskim. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego
    Wartość umowy
    422 630 zł
    5 ofert
Oferty w postępowaniu
20 ofert(łącznie na 4 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji na wykonane roboty budowlane40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostosowanie istniejących konstrukcji uszkodzonych mostów i kładki do tymczasowego ruchu

Zamawiający Gmina Stronie Śląskie (Stronie Śląskie, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostosowanie istniejących konstrukcji uszkodzonych mostów i kładki do tymczasowego ruchu”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 2 366 437 zł. Złożono 20 ofert.

Zamawiający: Gmina Stronie ŚląskieStronie Śląskie, Dolnośląskie (powiat Kłodzki →)opublikowano 22 kwietnia 2025
Łączna wartość umów
2 366 437 zł
Liczba ofert
20 ofertłącznie, 4 części
Konkurencyjność
~4,0 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

7 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: NAVIGA STAL sp. z o.o. (części 1, 3); ARES Daniel Łopatyński (części 2, 4).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 2 366 436,71 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 20 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Stronie Śląskie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 890718165

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Kościuszki 55

1.5.2.)Miejscowość

Stronie Śląskie

1.5.3.)Kod pocztowy

57-550

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL517 - Wałbrzyski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zam.publiczne@stronie.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.stronie.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1057053

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostosowanie istniejących konstrukcji uszkodzonych mostów i kładki do tymczasowego ruchu

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-98580e96-ed51-4233-a189-dedae22b67e3

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00199446

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-04-22

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00065163/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.1 Odbudowa infrastruktury drogowo-mostowej po powodzi

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00090636

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

GKP.271.14.2025.LS

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: Dostosowanie istniejącej konstrukcji uszkodzonego mostu do tymczasowego ruchu obiekt nr 1, most w ciągu drogi nr 110 w Starym Gierałtowie.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określa zał. nr 2
do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia oraz projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 4 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane

45221100-3 - Roboty budowlane w zakresie budowy mostów

45221119-9 - Roboty budowlane w zakresie renowacji mostów

4.5.5.)Wartość części

704637,46 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: Dostosowanie istniejącej konstrukcji uszkodzonego mostu do tymczasowego ruchu obiekt nr 2, most w ciągu drogi nr 193 w Starym Gierałtowie.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określa zał. nr 2
do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia oraz projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 4 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane

45221100-3 - Roboty budowlane w zakresie budowy mostów

45221119-9 - Roboty budowlane w zakresie renowacji mostów

4.5.5.)Wartość części

531203,97 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: Dostosowanie istniejącej konstrukcji uszkodzonego mostu do tymczasowego ruchu obiekt nr 3, most w ciągu drogi nr 241 w Starym Gierałtowie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określa zał. nr 2
do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia oraz projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 4 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane

45221100-3 - Roboty budowlane w zakresie budowy mostów

45221119-9 - Roboty budowlane w zakresie renowacji mostów

4.5.5.)Wartość części

560356,43 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: Dostosowanie istniejącej konstrukcji uszkodzonejn kładki do tymczasowego ruchu obiekt nr 4, kładka w ciągu drogi nr 185/2 w Stroniu Śląskim. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określa zał. nr 2
do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia oraz projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 4 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane

45221100-3 - Roboty budowlane w zakresie budowy mostów

45221119-9 - Roboty budowlane w zakresie renowacji mostów

4.5.5.)Wartość części

372525,48 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

735495,66 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1274527,40 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

735495,66 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

NAVIGA STAL sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8951758120

7.3.3)Ulica

Wilczycka 18

7.3.4)Miejscowość

Kiełczów

7.3.5)Kod pocztowy

55-093

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Tak

7.3.9.)Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani

wbijanie ścianek i roboty nawierzchniowe. Podwykonawcy nie są jeszcze znani.

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-04-14

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

735495,66 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

2 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

592780,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1087572,24 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

592780,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ARES Daniel Łopatyński

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8811490479

7.3.3)Ulica

Trzebieszowice 14A

7.3.4)Miejscowość

Trzebieszowice

7.3.5)Kod pocztowy

57-540

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-04-11

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

592780,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

2 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

615531,05 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1247841,03 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

615531,05 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

NAVIGA STAL Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8951758120

7.3.3)Ulica

Wilczycka 18

7.3.4)Miejscowość

Kiełczów

7.3.5)Kod pocztowy

55-093

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Tak

7.3.9.)Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani

wbijanie ścianek i roboty nawierzchniowe. Podwykonawcy nie są jeszcze znani.

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-04-14

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

615531,05 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

2 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

422630,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

919220,12 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

422630,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ARES Daniel Łopatyński

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8811490479

7.3.3)Ulica

Trzebieszowice 14A

7.3.4)Miejscowość

Trzebieszowice

7.3.5)Kod pocztowy

57-540

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-04-11

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

422630,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

2 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45200000-9Roboty budowlane w zakresie wznosze…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
1 523 356 zł
Próbka: 70 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
356 600 zł4 470 763 zł
Rozstęp międzykwartylowy
4 114 162 zł
Źródło próbki
CPV 45200000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
356 600 zł
Mediana
1 523 356 zł
Górny kwartyl
4 470 763 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Stronie Śląskie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Stronie Śląskie.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 2 366 437 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45200000-9 (Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: NAVIGA STAL sp. z o.o. (Kiełczów). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 5 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.