Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

„Wykonanie rozbiórek budynków i obiektów oraz elementów zagospodarowania terenu kompleksu stadionu Ruch Chorzów przy ul. Cichej 6 w Chorzowie – Etap I”

Zamawiający Adm Serwis Sp. z o.o. (Chorzów, Śląskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Wykonanie rozbiórek budynków i obiektów oraz elementów zagospodarowania terenu kompleksu…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Adm Serwis Sp. z o.o.Chorzów, Śląskieopublikowano 16 kwietnia 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 551 722 zł
Konkurencyjność
~5,2 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

7 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

ADM SERWIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 273723592

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Strzelców Bytomskich 23

1.4.2.)Miejscowość

Chorzów

1.4.3.)Kod pocztowy

41-500

1.4.4.)Województwo

śląskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL22A - Katowicki

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@admserwis.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://admserwis.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


spółka prawa handlowego

1.6.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00194914

2.2.)Data ogłoszenia

2025-04-16

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPoleWartość
3.2.)Numer zmienianego ogłoszenia w BZP

2025/BZP 00167648

3.3.)Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia

01

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
5.4.Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu Przed zmianą

1. Warunki udziału w postępowaniu określone przez Zamawiającego: 1.1. W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego udział mogą brać Wykonawcy, którzy spełniają warunek udziału w zakresie sytuacji ekonomicznej lub finansowej, tj. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca był ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności związanej z przedmiotem zamówienia na sumę ubezpieczenia nie mniejszą niż 3.000.000,00 zł. 1.2. W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego udział mogą brać Wykonawcy, którzy spełniają warunek udziału w zakresie zdolności technicznej lub zawodowej, tj.: 1.2.1. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca w okresie ostatnich 6 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie należycie wykonał co najmniej jedną (1) robotę budowlaną, obejmującą wykonanie robót rozbiórkowych o wartości tych robót nie mniejszej niż 3.000.000,00 zł brutto. Wymagana warunkiem udziału wartość robót rozbiórkowych winna zostać zrealizowana w ramach jednej (1) umowy. 1.2.2. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca dysponował zespołem, który będzie brał udział w realizacji zamówienia, tj.: 1.2.2.1. co najmniej jedną (1) osobą, wyznaczoną do pełnienia funkcji Kierownika Budowy posiadającą: a) uprawnienia budowlane do wykonywania samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie w rozumieniu ustawy Prawo budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń, b) kwalifikacje, o których mowa w art. 37 c ustawy o ochronie zabytków i opiece na zabytkami, c) doświadczenie zawodowe: Osoba ta winna wykazać się doświadczeniem w pełnieniu funkcji Kierownika budowy przy co najmniej jednej (1) robocie rozbiórkowej wykonanej w okresie ostatnich 5 lat przed upływem terminu składania ofert, o wartości robót rozbiórkowych wykonanych w ramach jednej umowy, nie mniejszej niż 3 000 000,00 zł brutto. lub 1.2.2.1.I.) co najmniej jedną (1) osobą, wyznaczoną do pełnienia funkcji Kierownika Budowy posiadającą: a) uprawnienia budowlane do wykonywania samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie w rozumieniu ustawy Prawo budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń, b) doświadczenie zawodowe: Osoba ta winna wykazać się doświadczeniem w pełnieniu funkcji Kierownika budowy przy co najmniej jednej (1) robocie rozbiórkowej wykonanej w okresie ostatnich 5 lat przed upływem terminu składania ofert, o wartości robót rozbiórkowych wykonanych w ramach jednej umowy, nie mniejszej niż 3 000 000,00 zł brutto. oraz 1.2.2.1.II.) co najmniej jedną (1) osobą, posiadającą: a) uprawnienia budowlane do wykonywania samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie w rozumieniu ustawy Prawo budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń, b) kwalifikacje, o których mowa w art. 37 c ustawy o ochronie zabytków i opiece na zabytkami, 1. 2.2.2. co najmniej jedną (1) osobą posiadającą: a) uprawnienia do wykonywania samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie w rozumieniu ustawy Prawo budowlane, w zakresie projektowania bez ograniczeń w branży architektonicznej lub branży konstrukcyjno – budowlanej bez ograniczeń, b) doświadczenie zawodowe polegające na wykonaniu co najmniej jednego Projektu Technologii Robót dotyczący robót rozbiórkowych w okresie ostatnich 5 lat przed upływem terminu składania ofert”. Po zmianie: 1. Warunki udziału w postępowaniu określone przez Zamawiającego: 1.1. W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego udział mogą brać Wykonawcy, którzy spełniają warunek udziału w zakresie sytuacji ekonomicznej lub finansowej, tj. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca był ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności związanej z przedmiotem zamówienia na sumę ubezpieczenia nie mniejszą niż 3.000.000,00 zł. 1.2. W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego udział mogą brać Wykonawcy, którzy spełniają warunek udziału w zakresie zdolności technicznej lub zawodowej, tj.: 1.2.1. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca w okresie ostatnich 6 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie należycie wykonał co najmniej jedną (1) robotę budowlaną, obejmującą wykonanie robót rozbiórkowych o wartości tych robót nie mniejszej niż 3.000.000,00 zł brutto. Wymagana warunkiem udziału wartość robót rozbiórkowych winna zostać zrealizowana w ramach jednej (1) umowy. 1.2.2. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca dysponował zespołem, który będzie brał udział w realizacji zamówienia, tj.: 1.2.2.1. co najmniej jedną (1) osobą, wyznaczoną do pełnienia funkcji Kierownika Budowy posiadającą: a) uprawnienia budowlane do wykonywania samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie w rozumieniu ustawy Prawo budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń, b) kwalifikacje, o których mowa w art. 37 c ustawy o ochronie zabytków i opiece na zabytkami, c) doświadczenie zawodowe: Osoba ta winna wykazać się doświadczeniem w pełnieniu funkcji Kierownika budowy przy co najmniej jednej (1) robocie rozbiórkowej wykonanej w okresie ostatnich 7 lat przed upływem terminu składania ofert, o wartości robót rozbiórkowych wykonanych w ramach jednej umowy, nie mniejszej niż 3 000 000,00 zł brutto. lub 1.2.2.1.I.) co najmniej jedną (1) osobą, wyznaczoną do pełnienia funkcji Kierownika Budowy posiadającą: a) uprawnienia budowlane do wykonywania samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie w rozumieniu ustawy Prawo budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń, b) doświadczenie zawodowe: Osoba ta winna wykazać się doświadczeniem w pełnieniu funkcji Kierownika budowy przy co najmniej jednej (1) robocie rozbiórkowej wykonanej w okresie ostatnich 7 lat przed upływem terminu składania ofert, o wartości robót rozbiórkowych wykonanych w ramach jednej umowy, nie mniejszej niż 3 000 000,00 zł brutto. oraz 1.2.2.1.II.) co najmniej jedną (1) osobą, posiadającą: a) uprawnienia budowlane do wykonywania samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie w rozumieniu ustawy Prawo budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń, b) kwalifikacje, o których mowa w art. 37 c ustawy o ochronie zabytków i opiece na zabytkami, 1. 2.2.2. co najmniej jedną (1) osobą posiadającą: a) uprawnienia do wykonywania samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie w rozumieniu ustawy Prawo budowlane, w zakresie projektowania bez ograniczeń w branży architektonicznej lub branży konstrukcyjno – budowlanej bez ograniczeń, b) doświadczenie zawodowe polegające na wykonaniu co najmniej jednego Projektu Technologii Robót dotyczący robót rozbiórkowych w okresie ostatnich 5 lat przed upływem terminu składania ofert”.

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA VIII - PROCEDURA

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.1.Termin składania ofert Przed zmianą

2025-04-22 10:00 Po zmianie: 2025-04-25 10:00

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.3.Termin otwarcia ofert Przed zmianą

2025-04-22 11:00 Po zmianie: 2025-04-25 11:00

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.4.Termin związania ofertą Przed zmianą

2025-05-21 Po zmianie: 2025-05-23

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
551 722 zł
Próbka: 1588 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 256 zł1 828 171 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 594 915 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 256 zł
Mediana
551 722 zł
Górny kwartyl
1 828 171 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Adm Serwis Sp. z o.o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Chorzów.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.