Zmiana umowy · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie umowy
Zmiana umowy

„Wykonanie rozbiórek budynków i obiektów oraz elementów zagospodarowania terenu kompleksu stadionu Ruch Chorzów przy ul. Cichej 6 w Chorzowie – Etap I”

Zamawiający Adm Serwis Sp. z o.o. (Chorzów, Śląskie) opublikował zmianę umowy w postępowaniu „Wykonanie rozbiórek budynków i obiektów oraz elementów zagospodarowania terenu kompleksu…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Adm Serwis Sp. z o.o.Chorzów, Śląskieopublikowano 27 sierpnia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 550 599 zł
Konkurencyjność
~5,2 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

7 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana umowy

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

ADM SERWIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.3)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 273723592

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Strzelców Bytomskich 23

1.4.2.)Miejscowość

Chorzów

1.4.3.)Kod pocztowy

41-500

1.4.4.)Województwo

śląskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL22A - Katowicki

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@admserwis.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://admserwis.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


spółka prawa handlowego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy zmiany

Umowy

2.2.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-06219ec8-f83c-413a-9cf4-8d6b9d92433e

2.3.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00409598

2.4.)Wersja ogłoszenia

01

2.5.)Data ogłoszenia

2026-08-27

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa/umowa ramowa

PunktPoleWartość
3.1.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

3.1.1.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00167648

3.2.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.4.)Tryb udzielenia zamówienia/zawarcia umowy ramowej wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.5.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.6.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Wykonanie rozbiórek budynków i obiektów oraz elementów zagospodarowania terenu kompleksu stadionu Ruch Chorzów przy ul. Cichej 6 w Chorzowie – Etap I”

3.7.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegająca na realizacji ETAPU I robót budowlanych, zgodnie z projektem architektoniczno-budowlanym, w którego zakres wchodzi wykonanie rozbiórek budynków i obiektów oraz elementów zagospodarowania terenu kompleksu stadionu Ruch Chorzów przy ul. Cichej 6 w Chorzowie.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w następujących załącznikach:
2.1. Wzór umowy stanowiący załącznik nr 5 do SWZ,
2.2. Dodatkowe wymogi opisu przedmiotu zamówienia stanowiące załącznik nr 6 do SWZ,
2.3. Dokumentacja projektowa stanowiąca załącznik nr 7 do SWZ, na którą składa się:
2.3.1. Projekt architektoniczno-budowlany, pt. „Projekt rozbiórek budynków i obiektów oraz elementów zagospodarowania terenu kompleksu stadionu Ruch Chorzów przy ul. Cichej 6 w Chorzowie. Lokalizacja: ul. Cicha 6, Chorzów, działki nr: 5130/134, 5413/131, 5412/131, 5426/131, 5425/131, 5423/137, 4550/131, 4336/135, 4338/138, 4334/138, 4749/134, 5128/134, 5126/138, 5127/138, 5129/134, 4329/138, 5131/134, 5132/134, 4546/131, 4620/131, 5427/131”, stanowiąca załącznik nr 7.1. do SWZ,
2.3.2. Inwentaryzacja, stanowiąca załącznik nr 7.2. do SWZ,
2.3.3. Rysunek informacyjny – etapowanie, stanowiący załącznik nr 7.3. do SWZ,
2.4. Specyfikacja technicznego wykonania i odbioru robót budowlanych, stanowiąca załącznik nr 8 do SWZ,
2.5. Przedmiar robót budowlanych, stanowiący załącznik nr 9 do SWZ.

3.8.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

3.9.)Dodatkowy kod CPV

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie/umowie ramowej

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy/umowy ramowej

2025-07-28

4.2.)Okres realizacji zamówienia/umowy ramowej

6 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę/umowę ramową
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Developer i Recykling Sp. zo.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 276980869

4.3.3.)Ulica

Młodego Gónika 2D

4.3.4.)Miejscowość

Zabrze

4.3.5.)Kod pocztowy

41-808

4.3.6.)Województwo

śląskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy/umowy ramowej

999760,60 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP

2025/BZP 00367640/01

Sekcja 5

Zmiana umowy/umowy ramowej

PunktPoleWartość
5.1.)Data zmiany umowy/umowy ramowej)

2025-12-31

5.2.)Podstawa prawna zmiany umowy/umowy ramowej

art. 455 ust. 1 pkt 4 ustawy

5.3.)Przyczyny dokonania zmian umowy/umowy ramowej

wystąpienie robót niewykonanych (zaniechanych) szczegółowo określonych w kosztorysie robót niewykonanych (zaniechanych) z dnia 12 grudnia 2025 r.

5.4.)Krótki opis zmiany umowy/umowy ramowej

Zmniejszenie wynagrodzenia Wykonawcy.

a) paragraf 13 ust 1 Umowy otrzymuje nowe, następujące brzmienie:
„1. Za należyte wykonanie całości przedmiotu umowy Wykonawca otrzyma wynagrodzenie ryczałtowe w wysokości 795.218,01 zł netto (słownie: siedemset dziewięćdziesiąt pięć tysięcy dwieście osiemnaście złotych jeden grosz).
b) paragraf 13 ust. 3 Umowy otrzymuje nowe następujące brzmienie:
„3. Wynagrodzenie netto wskazane w ust. 1 powyżej zostanie powiększone o podatek VAT co daje łączną kwotę: 978.112,15 złotych brutto (słownie: dziewięćset siedemdziesiąt osiem tysięcy sto dwanaście złotych piętnaście groszy) wynagrodzenie w kwocie brutto określane jest mianem dalej określone jako „Wynagrodzenie”.

5.5.)Wartość zmiany umowy
5.5.1.)Wartość zmiany

17595,00

5.5.2.)Kod waluty

PLN

5.5.3.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Nie

5.6.)Wcześniejsze zmiany umowy/umowy ramowej, obligujące do zamieszczenia ogłoszenia o zmianie umowy

Nie

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 599 zł
Próbka: 1592 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 256 zł1 828 171 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 594 915 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 256 zł
Mediana
550 599 zł
Górny kwartyl
1 828 171 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Adm Serwis Sp. z o.o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Chorzów.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.