Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
353 845 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    260 039 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    93 806 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
2 oferty(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena90%Przyjmowanie możliwości wykonania zamówienia poza godzinami 8.00-17.00 tj. przez całą dobę10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Cyberbezpieczny Samorząd dla Gminy Jastrząb

Zamawiający Gmina Jastrząb (Jastrząb, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Cyberbezpieczny Samorząd dla Gminy Jastrząb”, wybierając ofertę wykonawcy Advatech Sp. z o. o. Łączna wartość umów: 353 845 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina JastrząbJastrząb, Mazowieckie (powiat Szydłowiecki →)opublikowano 16 kwietnia 2025
Łączna wartość umów
353 845 zł
Liczba ofert
2 ofertyłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~2,4 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 2 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma Advatech Sp. z o. o. za łącznie 353 844,96 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 2 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Jastrząb

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 670223741

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Plac Niepodległości 5

1.5.2.)Miejscowość

Jastrząb

1.5.3.)Kod pocztowy

26-502

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL921 - Radomski

1.5.7.)Numer telefonu

486284860

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@jastrzab.com.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

ugjastrzab.bip.org.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4d5fd0ee-0b9f-4f78-82bb-a2e1da6a367f

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Cyberbezpieczny Samorząd dla Gminy Jastrząb

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-4d5fd0ee-0b9f-4f78-82bb-a2e1da6a367f

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00192879

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-04-16

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00038841/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.2 Cyberbezpieczny Samorząd dla Gminy Jastrząb

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (DERC) Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe Działanie 2.2 – Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa konkurs grantowy w ramach Projektu grantowego „Cyberbezpieczny Samorząd”

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00138087

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

IT.271.1.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest:
1. Macierz dyskowa – 1 sztuka
2. Zarządzane urządzenia sieciowe z obsługą VLAN – 2 sztuki.
3. Serwer – 1 sztuka.
4. UPS – 1 sztuka.
5. Oprogramowanie serwerowe – 2 sztuki  
6. Oprogramowanie serwerowe – 1 sztuka. 
7. Licencje dostępowe – 60 sztuk.
8. Oprogramowanie przeciwdziałające wyciekowi danych- licencja na 1 rok dla 65 stanowisk
9. Oprogramowanie Email Secure Gateway – 60 licencji
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został opisany w Specyfikacji Warunków Zamówienia- Rozdział IV Opis przedmiotu zamówienia, w części I

4.5.3.)Główny kod CPV

48820000-2 - Serwery

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

72268000-1 - Usługi dostawy oprogramowania

72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania

30233140-4 - Urządzenia do przechowywania dostępu bezpośredniego (DASD)

4.5.5.)Wartość części

297500 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest:
1. Wdrożenie oprogramowania przeciwdziałającego wyciekowi danych
2. Dostarczenie oprogramowania, instalacja oraz wdrożenie SIEM
3. Szkolenie z cyberbezpieczeństwa dla pracowników i kadry zarządzającej
4. Testy penetracyjne
5. Szkolenie w tematyce oprogramowania przeciwdziałającego wyciekowi danych
6. Szkolenie AD/wirtualizacja/kopie zapasowe
7. Szkolenie dziedzinowe (IDRAC, WakeOnLan, RAID)
8. Opracowanie i wdrożenie dokumentacji SZBI
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został opisany w Specyfikacji Warunków Zamówienia- Rozdział IV Opis przedmiotu zamówienia, w części II

4.5.3.)Główny kod CPV

72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

80550000-4 - Usługi szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa

79212000-3 - Usługi audytu

72268000-1 - Usługi dostawy oprogramowania

4.5.5.)Wartość części

83000,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

260039,20 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

260039,20 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

260039,20 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Advatech Sp. z o. o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8992185891

7.3.3)Ulica

ul. Klecińska 123

7.3.4)Miejscowość

Wrocław

7.3.5)Kod pocztowy

54-413

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-04-10

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

260039,20 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

21 dni

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

93805,76 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

93805,76 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

93805,76 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Advatech Sp. z o. o.,

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8992185891

7.3.3)Ulica

ul. Klecińska 123

7.3.4)Miejscowość

Wrocław

7.3.5)Kod pocztowy

54-413

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Tak

7.3.9.)Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani

Eurosoc Sp. z o. o., ul. Polska 20, 81-339 Gdynia

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-04-10

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

93805,76 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

180 dni

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

48820000-2Serwery
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
627 214 zł
Próbka: 62 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
328 375 zł2 248 213 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 919 838 zł
Źródło próbki
CPV 48820000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
328 375 zł
Mediana
627 214 zł
Górny kwartyl
2 248 213 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Jastrząb prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Jastrząb.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 353 845 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 48820000-2 (Serwery). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Advatech Sp. z o. o. (Wrocław). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.