Postępowanie unieważnione — nie wybrano wykonawcy

W postępowaniu złożono 11 ofert nie podlegających odrzuceniu. Mimo złożonego wniosku o dofinansowanie przedsięwzięcia środkami publicznymi, zewnętrznymi Zamawiającemu takie środki nie zostały przyznane, dlatego Zamawiający unieważnił prowadzone postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego

Podstawa: art. 257 pkt 1 ustawy

ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Przebudowa drogi powiatowej nr 1926 R Kożuchów - Markuszowa – Wysoka Strzyżowska w km 3+855 - 5+325 i w km 5+963 - 6+760”.

Zamawiający Powiatowy Zarząd Dróg w Strzyżowie (Strzyżów, Podkarpackie) opublikował wynik postępowania „Przebudowa drogi powiatowej nr 1926 R Kożuchów - Markuszowa – Wysoka Strzyżowska w km…”.

Zamawiający: Powiatowy Zarząd Dróg w StrzyżowieStrzyżów, Podkarpackieopublikowano 9 kwietnia 2025
Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 754 551 zł
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~5,1 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: W postępowaniu złożono 11 ofert nie podlegających odrzuceniu. Mimo złożonego wniosku o dofinansowanie przedsięwzięcia środkami publicznymi, zewnętrznymi Zamawiającemu takie środki nie zostały przyznane, dlatego Zamawiający unieważnił prowadzone postępowanie o… Podstawa: art. 257 pkt 1 ustawy.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W STRZYŻOWIE

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 370488207

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Łukasiewicza 33

1.5.2.)Miejscowość

Strzyżów

1.5.3.)Kod pocztowy

38-100

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL823 - Rzeszowski

1.5.7.)Numer telefonu

172761932

1.5.8.)Numer faksu

172761932

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

pzd@strzyzow.un.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://www.pzd.strzyzowski.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

http://www.pzd.strzyzowski.pl/

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Wykonywanie obowiązków zarządcy dróg powiatowych w rozumieniu przepisów ustawy o drogach publicznych

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Przebudowa drogi powiatowej nr 1926 R Kożuchów - Markuszowa – Wysoka Strzyżowska w km 3+855 - 5+325 i w km 5+963 - 6+760”.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-69089d70-b5b7-436f-aecc-bc7503c4989d

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00182302

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-04-09

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00057577/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.3 Przebudowa drogi powiatowej nr 1926 R Kożuchów - Markuszowa - Wysoka Strzyżowska

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00131470

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

PZD.261.5.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest

„Przebudowa drogi powiatowej nr 1926 R Kożuchów - Markuszowa – Wysoka Strzyżowska w km 3+855 - 5+325 i w km 5+963 - 6+760”. Zakres prac powyższego przedsięwzięcia obejmuje: roboty przygotowawcze, roboty ziemne, frezowanie istniejącej nawierzchni, wykonanie przepustów pod koroną drogi i zjazdami z zabezpieczeniem wlotów i wylotów, wykonanie dolnej i górnej warstwy podbudowy, wykonanie warstwy wiążącej i ścieralnej z MMA, roboty wykończeniowe w zakresie rowów, poboczy i zjazdów. Długość odcinka objętego robotami ok. 2270 mb. Szczegółowy zakres robót określa przedmiar robót, wzór kosztorysu ofertowego oraz STWiORB, które stanowią załączniki do SWZ. Zakres rzeczowy przedsięwzięcia obejmuje również wszystkie czynności i koszty wynikające z przedmiaru robót, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych, sztuki budowlanej, koszt prac geodezyjnych, oraz koszty związane z urządzeniem, utrzymaniem i zabezpieczeniem terenu budowy, koszty związane z wykonaniem projektu oznakowania i organizacji ruchu na czas prowadzenia robót wraz z uzgodnieniem, zakupem, ustawieniem i utrzymaniem oznakowania.

4.5.3.)Główny kod CPV

45233140-2 - Roboty drogowe

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 257 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

W postępowaniu złożono 11 ofert nie podlegających odrzuceniu. Mimo złożonego wniosku o dofinansowanie przedsięwzięcia środkami publicznymi, zewnętrznymi Zamawiającemu takie środki nie zostały przyznane, dlatego Zamawiający unieważnił prowadzone postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233140-2Roboty drogowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
754 551 zł
Próbka: 214 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
366 287 zł2 148 306 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 782 019 zł
Źródło próbki
CPV 45233140· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
366 287 zł
Mediana
754 551 zł
Górny kwartyl
2 148 306 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiatowy Zarząd Dróg w Strzyżowie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Strzyżów.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233140-2 (Roboty drogowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.