Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
126 768 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Pomoce dydaktyczne do przedszkola w Nowych Piekutach
    Wartość umowy
    86 543 zł
    4 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2Pomoce dydaktyczne do przedszkola w Jabłoni Kościelnej
    Wartość umowy
    40 225 zł
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
6 ofert(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji i rękojmi40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup pomocy dydaktycznych do przedszkoli w Nowych Piekutach i Jabłoni Kościelnej

Zamawiający Gmina Nowe Piekuty (Nowe Piekuty, Podlaskie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup pomocy dydaktycznych do przedszkoli w Nowych Piekutach i Jabłoni Kościelnej”, wybierając ofertę wykonawcy Nowa Szkoła Sp. z o.o. Łączna wartość umów: 126 768 zł. Złożono 6 ofert.

Zamawiający: Gmina Nowe PiekutyNowe Piekuty, Podlaskie (powiat Wysokomazowiecki →)opublikowano 31 marca 2025
Łączna wartość umów
126 768 zł
Liczba ofert
6 ofertłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~4,3 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 2 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma Nowa Szkoła Sp. z o.o. za łącznie 126 768,23 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 6 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Nowe Piekuty

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 450670210

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Główna 8

1.5.2.)Miejscowość

Nowe Piekuty

1.5.3.)Kod pocztowy

18-212

1.5.4.)Województwo

podlaskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL842 - Łomżyński

1.5.7.)Numer telefonu

86 476 95 20

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

ugpiekuty@pro.onet.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://bip-ugpiekuty.wrotapodlasia.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0743c7c6-dba5-41c1-82c9-3075aef63ca5

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup pomocy dydaktycznych do przedszkoli w Nowych Piekutach i Jabłoni Kościelnej

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-0743c7c6-dba5-41c1-82c9-3075aef63ca5

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00168307

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-03-31

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00069272/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.3 Zakup pomocy dydaktycznych dla przedszkoli w Nowych Piekutach i Jabłoni Kościelnej

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Europejski Fundusz Społeczny Plus w ramach programu Fundusze Europejskie dla Podlaskiego 2021-2027 Priorytetu VIII Fundusze na rzecz edukacji i włączenia społecznego

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00097397

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

IK.271.2.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

150857,19 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pomoce dydaktyczne do przedszkola w Nowych Piekutach

4.5.3.)Główny kod CPV

39162100-6 - Pomoce dydaktyczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

37520000-9 - Zabawki

4.5.5.)Wartość części

107195,67 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pomoce dydaktyczne do przedszkola w Jabłoni Kościelnej

4.5.3.)Główny kod CPV

39162100-6 - Pomoce dydaktyczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

37520000-9 - Zabawki

4.5.5.)Wartość części

43661,52 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

86543,01 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

381147,42 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

86543,01 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Nowa Szkoła Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 7250013378

7.3.3)Ulica

Polskiej Organizacji Wojskowej 25

7.3.4)Miejscowość

Łódź

7.3.5)Kod pocztowy

90-248

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-03-04

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

86543,01 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-03-28

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

40225,22 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

234874,80 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

40225,22 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Nowa Szkoła Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 7250013378

7.3.3)Ulica

ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 25

7.3.4)Miejscowość

Łódź

7.3.5)Kod pocztowy

90-248

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-03-04

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

40225,22 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-03-28

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

39162100-6Pomoce dydaktyczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
219 767 zł
Próbka: 37 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
78 551 zł354 999 zł
Rozstęp międzykwartylowy
276 448 zł
Źródło próbki
CPV 39162100· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
78 551 zł
Mediana
219 767 zł
Górny kwartyl
354 999 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Nowe Piekuty prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Nowe Piekuty.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 126 768 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 39162100-6 (Pomoce dydaktyczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Nowa Szkoła Sp. z o.o. (Łódź). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.