Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
86 100 zł
Umowa zawarta
28 marca 2025
Okres realizacji
do 28 lutego 2027
Oferty w postępowaniu
7 ofertceny: 86 100 zł – 270 477 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie usługi wielobranżowego nadzoru inwestorskiego

Zamawiający Gmina Koneck (Koneck, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie usługi wielobranżowego nadzoru inwestorskiego”, wybierając ofertę wykonawcy B&ES Michał Leszczyński. Wartość umowy: 86 100 zł. Złożono 7 ofert.

Zamawiający: Gmina KoneckKoneck, Kujawsko-Pomorskieopublikowano 28 marca 2025
Wartość umowy
86 100 zł
Liczba ofert
7 ofert
Konkurencyjność
~3,4 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    18 lutego 2025

    Termin ofert: 28 lutego 2025 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    28 marca 2025

    7 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy B&ES Michał Leszczyński (Pigża).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 86 100,00 zł (umowę zawarto 28 marca 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 7 ofert; ceny wahały się od 86 100,00 zł do 270 477,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 28 lutego 2027 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail