Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca

Konsorcjum, pozostali wykonawcy: KLIMAT S.C. ADAM DOMAGALSK

Wartość umowy
98 154 zł
Umowa zawarta
19 marca 2025
Okres realizacji
60 dni
Oferty w postępowaniu
10 ofertceny: 98 154 zł – 186 076 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Modernizacja klimatyzacji pomieszczeń Zarządu Powiatu Piotrkowskiego ul. Dąbrowskiego 7.

Zamawiający Powiat Piotrkowski (Piotrków Trybunalski, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Modernizacja klimatyzacji pomieszczeń Zarządu Powiatu Piotrkowskiego ul. Dąbrowskiego 7”, wybierając ofertę wykonawcy KLIMAT S.C. AGNIESZKA DOMAGALSKA. Wartość umowy: 98 154 zł. Złożono 10 ofert.

Zamawiający: Powiat PiotrkowskiPiotrków Trybunalski, Łódzkieopublikowano 21 marca 2025
Wartość umowy
98 154 zł
Liczba ofert
10 ofert
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę konsorcjum: KLIMAT S.C. AGNIESZKA DOMAGALSKA (Kielce), wspólnie z: KLIMAT S.C. ADAM DOMAGALSK.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 98 154,00 zł (umowę zawarto 19 marca 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 10 ofert; ceny wahały się od 98 154,00 zł do 186 076,15 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 60 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail