ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Modernizacja klimatyzacji pomieszczeń Zarządu Powiatu Piotrkowskiego ul. Dąbrowskiego 7.

Zamawiający Powiat Piotrkowski (Piotrków Trybunalski, Łódzkie) prowadził postępowanie „Modernizacja klimatyzacji pomieszczeń Zarządu Powiatu Piotrkowskiego ul. Dąbrowskiego 7”. Termin składania ofert minął 11 lutego 2025, 09:00. Planowany budżet: 2000 zł.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Powiat PiotrkowskiPiotrków Trybunalski, Łódzkieopublikowano 17 stycznia 2025
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
2000 zł
Wadium
Brak
Termin składania ofert
11 lutego 2025, 09:00
Zakończone
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Okres gwarancji40%

Przebieg postępowania

3 wpisy

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 60%, Okres gwarancji 40%.

  • 2

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Modernizacja klimatyzacji pomieszczeń Zarządu Powiatu Piotrkowskiego ul. Dąbrowskiego 7.

  • 3

    ZakresSzacunkowa wartość zamówienia: 2 000,00 zł.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail