Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Cena wybranej oferty
991 440 zł
Umowa zawarta
26 sierpnia 2026
Okres realizacji
3 miesiące
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 991 440 zł – 1 274 599 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena80%Okres gwarancji10%Zrównoważone procesy produkcyjne materiałów budowlanych (Zp) 10%10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Termomodernizacja budynku internatu przy Zespole Szkół Centrum Kształcenia Zawodowego w Bujnach” w ramach realizacji projektu nr FELD.02.01-IZ.00-0035/24

Zamawiający Powiat Piotrkowski (Piotrków Trybunalski, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Termomodernizacja budynku internatu przy Zespole Szkół Centrum Kształcenia Zawodowego w…”, wybierając ofertę wykonawcy WOJCIECH POPECKI sp. k. Cena wybranej oferty: 991 440 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Powiat PiotrkowskiPiotrków Trybunalski, Łódzkieopublikowano 1 września 2026
Cena wybranej oferty
991 440 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy WOJCIECH POPECKI sp. k. (Sitowa), mała firma.

  • 2

    UmowaCena wybranej oferty: 991 440,00 zł.

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 991 440,00 zł do 1 274 598,87 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 3 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Powiat Piotrkowski

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 590648416

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Dąbrowskiego 7

1.5.2.)Miejscowość

Piotrków Trybunalski

1.5.3.)Kod pocztowy

97-300

1.5.4.)Województwo

łódzkie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL713 - Piotrkowski

1.5.7.)Numer telefonu

+48447328832

1.5.8.)Numer faksu

+48447328803

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

j.matyjaszczyk@powiat-piotrkowski.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.powiat-piotrkowski.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://powiat-piotrkowski.ezamawiajacy.pl/pn/powiat-piotrkowski/demand/304964/notice/public/details

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Termomodernizacja budynku internatu przy Zespole Szkół Centrum Kształcenia Zawodowego w Bujnach” w ramach realizacji projektu nr FELD.02.01-IZ.00-0035/24

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-ee8941a6-1f2e-4a1d-a58f-3e56f4de60c0

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00416205

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-09-01

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00032039/06/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.2 Termomodernizacja budynku internatu przy ZSCKZ w Bujnach Fundusze europejskie dla zielonego Łódzkiego Działanie FELD.02.01 Efektywność energetyczna

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00335747/01

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

IM.272.31.2026.JM

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

1198591,47 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

„Termomodernizacja budynku internatu przy Zespole Szkół Centrum Kształcenia Zawodowego w Bujnach” w ramach realizacji projektu nr FELD.02.01-IZ.00-0035/24
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie „Termomodernizacji budynku internatu przy Zespole Szkół Centrum Kształcenia Zawodowego w Bujnach” w ramach realizacji projektu pn. „Termomodernizacja budynku internatu przy Zespole Szkół Centrum Kształcenia Zawodowego w Bujnach” o nr FELD.02.01-IZ.00-0035/24, współfinansowanego przez Unię Europejską z Funduszu Rozwoju Regionalnego, w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027, Priorytet FELD.02 Fundusze europejskie dla zielonego Łódzkiego, Działanie FELD.02.01 Efektywność energetyczna.

2. Zakres rzeczowy inwestycji obejmuje w szczególności:

1) Wykonanie izolacji termicznej ścian zewnętrznych i cokołu,
2) Wykonanie izolacji termicznej stropodachu i daszków,
3) Wykonanie nowej konstrukcji dachów i montaż nowych pokryć dachowych,
4) Montaż stolarki drzwiowej i okiennej,
5) Wykonanie opaski wokół budynku,
6) Wymianę przygrzejnikowych zaworów termostatycznych na nowe wyposażone w głowice regulacyjne,
7) Montaż pomp ciepła do produkcji ciepłej wody,
8) Montaż instalacji fotowoltaicznej,
9) Wykonanie instalacji odgromowej

3. Szczegółowy zakres robót został opisany w dokumentacji projektowa]ej, w skład której wchodzą:
a) Projekt budowlany „Termomodernizacja budynku internatu”
b) Przedmiar robót „Termomodernizacja budynku internatu” (załączone przedmiary określające zakres prac, stanowią element pomocniczy z uwagi na ryczałtowy charakter wynagrodzenia umownego)
c) Projekt techniczny „Mikroinstalacja fotowoltaiczna zasilająca budynki Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Zawodowego w Bujnach”
d) Przedmiar robót „Mikroinstalacja fotowoltaiczna zasilająca budynki Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Zawodowego w Bujnach” (załączone przedmiary określające zakres prac, stanowią element pomocniczy z uwagi na ryczałtowy charakter wynagrodzenia umownego)
e) Audyt energetyczny budynku
f) Specyfikacja Ogólna i Specyfikacje Szczegółowe Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych przy Termomodernizacji budynku internatu w Bujnach
g) Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych (STWiORB) „Mikroinstalacja fotowoltaiczna zasilająca budynki Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Zawodowego w Bujnach”
h) Pozwolenie na prowadzenie robót budowlanych przy zabytku wpisanym do rejestru zabytków
i) Pozwolenie na umieszczeniu na zabytku wpisanym do rejestru zabytków urządzeń technicznych
j) Decyzja o pozwoleniu na budowę
k) Ekspertyza ornitologiczno-chiropterologiczna

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze

45261410-1 - Izolowanie dachu

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych

45431200-9 - Kładzenie glazury

45000000-7 - Roboty budowlane

45233252-0 - Roboty w zakresie nawierzchni ulic

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

3

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

991440 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1274598,87 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

991440 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

WOJCIECH POPECKI sp. k.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

768 184 69 18

7.3.3)Ulica

Sitowa 54A

7.3.4)Miejscowość

Sitowa

7.3.5)Kod pocztowy

26-300

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-26

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

1621747,15 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

3 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 250 zł
Próbka: 1592 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 256 zł1 813 668 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 580 412 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 256 zł
Mediana
550 250 zł
Górny kwartyl
1 813 668 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiat Piotrkowski prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Piotrków Trybunalski.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 991 440 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: WOJCIECH POPECKI sp. k. (Sitowa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.