Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
300 000 zł
Umowa zawarta
18 marca 2025
Okres realizacji
9 miesiące
Oferty w postępowaniu
2 ofertyodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Termin przekazania informacji prasowej od momentu zakończenia spotkania40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Promocja miasta Kwidzyna w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce

Zamawiający Miasto Kwidzyn (Kwidzyn, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Promocja miasta Kwidzyna w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce”, wybierając ofertę wykonawcy MMTS Kwidzyn SA. Wartość umowy: 300 000 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Miasto KwidzynKwidzyn, Pomorskie (powiat Kwidzyński →)opublikowano 20 marca 2025
Wartość umowy
300 000 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~3,6 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy MMTS Kwidzyn SA (Kwidzyn), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 300 000,00 zł (umowę zawarto 18 marca 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 9 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Miasto Kwidzyn

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 170747744

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Warszawska 19

1.5.2.)Miejscowość

Kwidzyn

1.5.3.)Kod pocztowy

82-500

1.5.4.)Województwo

pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL638 - Starogardzki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zp@kwidzyn.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bip.kwidzyn.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/um_kwidzyn

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Promocja miasta Kwidzyna w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-a67e02de-dd0f-40bc-bdc2-1f5951ead4ec

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00154560

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-03-20

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00676396/08/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.7 Usługi promocyjne w zakresie sportu

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00114498

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

RZP.271.6.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

243902,44 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
2.Przedmiot zamówienia obejmuje

1) umieszczenia logo Miasta Kwidzyn na strojach sportowych zawodników i trenerów, a także wszystkich materiałach, gadżetach reklamowych, plakatach, zdjęciach i folderach drużyny; 2) umieszczenia logo Miasta Kwidzyna na parkiecie hali sportowej, w której zespół rozgrywa mecze ligowe i pucharowe jako gospodarz. Rozmiar logotypu należy ustalić z Zamawiającym; 3) udział drużyny w minimum dwóch wskazanych przez Zamawiającego akcjach społecznych i działaniach promocyjnych Miasta Kwidzyna; 4) przeprowadzenie w uzgodnieniu z Zamawiającym, przynajmniej dwóch działań promujących kulturę fizyczną, adresowanych do mieszkańców miasta Kwidzyna, w szczególności dzieci i młodzieży; 5) przekazywanie Zamawiającemu informacji prasowej w postaci odpowiednio zredagowanych artykułów prasowych oraz dokumentacji fotograficznej z rozegranych przez Wykonawcę spotkań na adres wiadomosci@kwidzyn.pl w terminie określonym w ofercie tj. ........ od momentu zakończenia spotkania; Wykonawca oświadcza, że przekazuje Zamawiającemu nieodpłatnie autorskie prawa majątkowe na wszystkich polach eksploatacji do wszystkich przekazanych materiałów; 6) przekazywanie Zamawiającemu na adres wiadomosci@kwidzyn.pl z 7-dniowym wyprzedzeniem informacji prasowej i plakatu - w przypadku rozgrywania meczu przez Wykonawcę w charakterze gospodarza spotkania; 7) prezentowanie nazwy Miasta Kwidzyn i jego logo podczas meczów drużyny Wykonawcy; 8) informowanie kibiców oraz środków masowego przekazu, w tym na portalach społecznościowych Wykonawcy, o wspieraniu finansowym przez Miasto Kwidzyn; 9) umieszczenie na stronie www i profili społecznościowych Wykonawcy logo Miasta Kwidzyn oraz banera z linkiem przekierowującym na stronę Miasta Kwidzyn: www.kwidzyn.pl i wskazanych profili na portalach społecznościowych; 10) umieszczenie logo Miasta Kwidzyn na biletach wstępu, plakatach, w programach meczowych oraz wszystkich innych emitowanych materiałach promocyjnych Wykonawcy; 11) udział drużyny w kampaniach medialnych promujących Miasto Kwidzyn oraz wskazanych przez Zamawiającego; 12) przekazywania comiesięcznego raportu z realizacji nałożonych zadań na adres wiadomosci@kwidzyn.pl; 3. Wykonawca zobowiązany będzie do: 1) przedstawienia Zamawiającemu licencji uprawniającej Wykonawcę do udziału w najwyższej klasie rozgrywkowej piłki ręcznej mężczyzn w rundzie wiosennej sezonu 2024/2025 i rundzie jesiennej sezonu 2025/2026, tj. w okresie obowiązywania umowy; 2) zachowania lojalności wobec Zamawiającego, w szczególności poprzez poszanowanie interesów Zamawiającego i powstrzymanie się od zachowań, które mogłyby zagrozić jego dobremu imieniu. Naruszenie tego obowiązku przez Wykonawcę - w tym jego przedstawicieli lub członków drużyny (trenerów lub zawodników) - stanowi podstawę do natychmiastowego rozwiązania umowy przez Zamawiającego. 4. Zamawiający zastrzega sobie prawo do nieodpłatnego wykorzystania wizerunku, logo drużyny oraz wizerunku zawodników Wykonawcy w okresie trwania umowy.

4.5.3.)Główny kod CPV

79342200-5 - Usługi w zakresie promocji

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

300000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

300000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

300000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

MMTS Kwidzyn SA

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5811961032

7.3.3)Ulica

Wiejska 1A

7.3.4)Miejscowość

Kwidzyn

7.3.5)Kod pocztowy

82-500

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-03-18

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

300000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

9 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

79342200-5Usługi w zakresie promocji
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miasto Kwidzyn prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kwidzyn.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 300 000 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 79342200-5 (Usługi w zakresie promocji). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: MMTS Kwidzyn SA (Kwidzyn). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.