Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
NOVALIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ· Wrześniamikrofirma
Wartość umowy
369 791 zł
Umowa zawarta
13 marca 2025
Okres realizacji
60 dni
Oferty w postępowaniu
7 ofertceny: 369 791 zł – 674 611 złodrzucone: 3wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Remont ogrodzenia wokół terenu Arboretum Kórnickiego

Zamawiający Instytut Dendrologii Polskiej Akademii Nauk (Kórnik, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Remont ogrodzenia wokół terenu Arboretum Kórnickiego”, wybierając ofertę wykonawcy NOVALIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ,. Wartość umowy: 369 791 zł. Złożono 7 ofert.

Wartość umowy
369 791 zł
Liczba ofert
7 ofert
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy NOVALIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (Września), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 369 791,29 zł (umowę zawarto 13 marca 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 7 ofert; ceny wahały się od 369 791,29 zł do 674 610,62 zł. Odrzucono 3 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 60 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Instytut Dendrologii Polskiej Akademii Nauk

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000326150

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Parkowa 5

1.5.2.)Miejscowość

Kórnik

1.5.3.)Kod pocztowy

62-035

1.5.4.)Województwo

wielkopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL418 - Poznański

1.5.7.)Numer telefonu

48 61 817 00 33

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

idkornik@man.poznan.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://www.idpan.poznan.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-bb8c34e3-f320-49cd-9e53-82bc3054d0a7

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - Polska Akademia Nauk i tworzone przez nią jednostki organizacyjne

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Nauka

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Remont ogrodzenia wokół terenu Arboretum Kórnickiego

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-bb8c34e3-f320-49cd-9e53-82bc3054d0a7

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00144677

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-03-13

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00060981/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.1 Rozbiórka i budowa ogrodzenia Arboretum Kórnickiego

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00063502

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

DAZP.252.01.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

500000 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest budowa ogrodzenia wokół terenu Arboretum Kórnickiego obejmująca:
• Zabezpieczenie i ogrodzenie terenu budowy,
• Rozbiórka istniejącego ogrodzenia – przęsła i słupki stalowe, podmurówka betonowa wraz z utylizacją materiałów z rozbiórki na wysypisko,
• Wytyczenie geodezyjne nowego ogrodzenia, wraz z weryfikacją granic i sprawdzeniem punktu granicznego,
• Opłaty administracyjne za zajęcie pasa na czas prowadzenia prac,
• Budowa nowego ogrodzenia:
- Prace ziemne, wykonanie wykopów. W sąsiedztwie sieci i instalacji prace należy prowadzić ręcznie,
- Szalowanie, zbrojenie i betonie podmurówki żelbetowej. Podmurówka zbrojona koszem z prętów 4Ø12, ze strzemionami Ø6 co 25cm. Podmurówka dylatowana co 15mb. Izolacja przeciwwilgociowa podmurówki poniżej poziomu terenu,
- Montaż ogrodzenia stalowego – profile wg istniejącego ogrodzenia. Zabezpieczenie konstrukcji stalowej poprzez piaskowanie, pokrycie policynkiem z malowaniem proszkowym. Kapturki na słupkach trwale mocowane poprzez dokręcenie wkrętem. Kotwy wklejane do podmurówki i śruby mocujące fragmenty ogrodzenia do słupków z zaślepkami systemowymi.
• Zasypka i rozplantowanie urobku po stronie arboretum.

4.5.3.)Główny kod CPV

45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

7

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

7

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

3

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

369791,29 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

674610,62 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

369791,29 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

NOVALIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ,

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

366053079

7.3.3)Ulica

Zakątek 4

7.3.4)Miejscowość

Września

7.3.5)Kod pocztowy

62-300

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-03-13

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

369791,29 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

60 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Instytut Dendrologii Polskiej Akademii Nauk prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kórnik.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 369 791 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45342000-6 (Wznoszenie ogrodzeń). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: NOVALIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, (Września). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 7 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.