Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Remont ogrodzenia wokół terenu Arboretum Kórnickiego

Zamawiający Instytut Dendrologii Polskiej Akademii Nauk (Kórnik, Wielkopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Remont ogrodzenia wokół terenu Arboretum Kórnickiego”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Instytut Dendrologii Polskiej Akademii Nauk

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000326150

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Parkowa 5

1.4.2.)Miejscowość

Kórnik

1.4.3.)Kod pocztowy

62-035

1.4.4.)Województwo

wielkopolskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL418 - Poznański

1.4.7.)Numer telefonu

48 61 817 00 33

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

idkornik@man.poznan.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://www.idpan.poznan.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - Polska Akademia Nauk i tworzone przez nią jednostki organizacyjne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-bb8c34e3-f320-49cd-9e53-82bc3054d0a7

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00311674

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-07-07

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00063502

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

Remont ogrodzenia wokół terenu Arboretum Kórnickiego

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest budowa ogrodzenia wokół terenu Arboretum Kórnickiego obejmująca:
• Zabezpieczenie i ogrodzenie terenu budowy,
• Rozbiórka istniejącego ogrodzenia – przęsła i słupki stalowe, podmurówka betonowa wraz z utylizacją materiałów z rozbiórki na wysypisko,
• Wytyczenie geodezyjne nowego ogrodzenia, wraz z weryfikacją granic i sprawdzeniem punktu granicznego,
• Opłaty administracyjne za zajęcie pasa na czas prowadzenia prac,
• Budowa nowego ogrodzenia:
- Prace ziemne, wykonanie wykopów. W sąsiedztwie sieci i instalacji prace należy prowadzić ręcznie,
- Szalowanie, zbrojenie i betonie podmurówki żelbetowej. Podmurówka zbrojona koszem z prętów 4Ø12, ze strzemionami Ø6 co 25cm. Podmurówka dylatowana co 15mb. Izolacja przeciwwilgociowa podmurówki poniżej poziomu terenu,
- Montaż ogrodzenia stalowego – profile wg istniejącego ogrodzenia. Zabezpieczenie konstrukcji stalowej poprzez piaskowanie, pokrycie policynkiem z malowaniem proszkowym. Kapturki na słupkach trwale mocowane poprzez dokręcenie wkrętem. Kotwy wklejane do podmurówki i śruby mocujące fragmenty ogrodzenia do słupków z zaślepkami systemowymi.
• Zasypka i rozplantowanie urobku po stronie arboretum.

3.9.)Główny kod CPV

45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-03-13

4.2.)Okres realizacji zamówienia

60 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

NOVALIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ,

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

366053079

4.3.3.)Ulica

Zakątek 4

4.3.4.)Miejscowość

Września

4.3.5.)Kod pocztowy

62-300

4.3.6.)Województwo

wielkopolskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

369791,29 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00144677/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-06-26

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Nie

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

1

5.4.2.)Numer zmiany

1

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

Przedłużono termin wykonania umowy z powodu na brak możliwości dotrzymania pierwotnego terminu umowy z uwagi na okoliczności, których strony nie były w stanie przewidzieć, tj. przedłużające się procedury związane z uzyskaniem zezwolenia na zajęcie pasa drogowego oraz zatwierdzenia czasowej organizacji ruchu.

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

Termin realizacji robót ustalono na dzień 30 czerwca 2025 r. Wykonawca zobowiązany był do aktualizacji harmonogramu realizacji prac u robót budowlanych, pozostałe postanowienia umowy pozostały bez zmian.

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Nie

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

369791,29 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Instytut Dendrologii Polskiej Akademii Nauk prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kórnik.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45342000-6 (Wznoszenie ogrodzeń). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.