Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
590 479 zł
Umowa zawarta
5 marca 2025
Okres realizacji
6 miesiące
Oferty w postępowaniu
7 ofertceny: 590 479 zł – 787 809 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Remonty dróg powiatowych mieszanką mineralno-asfaltową.”

Zamawiający Zarząd Dróg Powiatowych w Brzesku (Brzesko, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Remonty dróg powiatowych mieszanką mineralno-asfaltową”, wybierając ofertę wykonawcy Przedsiębiorstwo Drogowo- Mostowe Spółka Akcyjna. Wartość umowy: 590 479 zł. Złożono 7 ofert.

Wartość umowy
590 479 zł
Liczba ofert
7 ofert
Konkurencyjność
~4,9 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Przedsiębiorstwo Drogowo- Mostowe Spółka Akcyjna (Dębica).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 590 479,49 zł (umowę zawarto 5 marca 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 7 ofert; ceny wahały się od 590 479,49 zł do 787 809,38 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 6 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Zarząd Dróg Powiatowych w Brzesku

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 851665249

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 6

1.5.2.)Miejscowość

Brzesko

1.5.3.)Kod pocztowy

32-800

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL217 - Tarnowski

1.5.7.)Numer telefonu

+48 14 663 12 21

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargizdp@powiatbrzeski.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

zdp.powiatbrzeski.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-27cfe09d-d8e1-4a18-8c5b-3a8f9ff4351a

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Zarządzanie drogami powiatowymi

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Remonty dróg powiatowych mieszanką mineralno-asfaltową.”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-27cfe09d-d8e1-4a18-8c5b-3a8f9ff4351a

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00132228

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-03-05

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00001017/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.6 Remont nawierzchni bitumicznej na drogach powiatowych mieszanką mineralno-asfaltową.

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00091640

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZDP.ZP.271.1.1.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

650406,50 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: „Remonty dróg powiatowych mieszanką mineralno-asfaltową.”.
Zamówienie obejmuje wykonanie zadań remontowych nawierzchni bitumicznej na odcinkach następujących dróg powiatowych:
1. DP nr 1410 K Iwkowa – Czchów – Zdonia w msc. Piaski Drużków
2. DP nr 1440 K Biesiadki p.wieś w msc. Złota
3. DP nr 1438 K Łoniowa – Zawada Uszewska w msc. Biesiadki
4. DP nr 1435 K Brzesko ul. Leśna – Cerekiew w msc. Jasień
5. DP nr 1447 K Muchówka – Porąbka Iwkowska w msc. Wojakowa

4.5.3.)Główny kod CPV

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

7

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

590479,49 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

787809,38 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

590479,49 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Przedsiębiorstwo Drogowo- Mostowe Spółka Akcyjna

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8722175948

7.3.3)Ulica

ul. Drogowców 1

7.3.4)Miejscowość

Dębica

7.3.5)Kod pocztowy

39-200

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-03-05

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

590479,49 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

6 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 9

Informacje dodatkowe

Gwarancja należytego wykonania umowy i właściwego usunięcia wad i usterek Nr 351-05809581

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233120-6Roboty w zakresie budowy dróg
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
792 122 zł
Próbka: 191 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
327 603 zł1 599 385 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 271 782 zł
Źródło próbki
CPV 45233120· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
327 603 zł
Mediana
792 122 zł
Górny kwartyl
1 599 385 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zarząd Dróg Powiatowych w Brzesku prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Brzesko.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 590 479 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233120-6 (Roboty w zakresie budowy dróg). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Przedsiębiorstwo Drogowo- Mostowe Spółka Akcyjna (Dębica). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 7 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.