Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

„Remonty dróg powiatowych mieszanką mineralno-asfaltową.”

Zamawiający Zarząd Dróg Powiatowych w Brzesku (Brzesko, Małopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Remonty dróg powiatowych mieszanką mineralno-asfaltową”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Zarząd Dróg Powiatowych w BrzeskuBrzesko, Małopolskie (powiat Brzeski →)opublikowano 22 kwietnia 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 792 122 zł
Konkurencyjność
~4,9 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Zarząd Dróg Powiatowych w Brzesku

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 851665249

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 6

1.4.2.)Miejscowość

Brzesko

1.4.3.)Kod pocztowy

32-800

1.4.4.)Województwo

małopolskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL217 - Tarnowski

1.4.7.)Numer telefonu

+48 14 663 12 21

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargizdp@powiatbrzeski.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

zdp.powiatbrzeski.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-27cfe09d-d8e1-4a18-8c5b-3a8f9ff4351a

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00199052

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-04-22

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00091640

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

„Remonty dróg powiatowych mieszanką mineralno-asfaltową.”

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: „Remonty dróg powiatowych mieszanką mineralno-asfaltową.”.
Zamówienie obejmuje wykonanie zadań remontowych nawierzchni bitumicznej na odcinkach następujących dróg powiatowych:
1. DP nr 1410 K Iwkowa – Czchów – Zdonia w msc. Piaski Drużków
2. DP nr 1440 K Biesiadki p.wieś w msc. Złota
3. DP nr 1438 K Łoniowa – Zawada Uszewska w msc. Biesiadki
4. DP nr 1435 K Brzesko ul. Leśna – Cerekiew w msc. Jasień
5. DP nr 1447 K Muchówka – Porąbka Iwkowska w msc. Wojakowa

3.9.)Główny kod CPV

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

3.10.)Dodatkowy kod CPV

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-03-05

4.2.)Okres realizacji zamówienia

6 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Przedsiębiorstwo Drogowo- Mostowe Spółka Akcyjna

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8722175948

4.3.3.)Ulica

ul. Drogowców 1

4.3.4.)Miejscowość

Dębica

4.3.5.)Kod pocztowy

39-200

4.3.6.)Województwo

małopolskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

590479,49 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00132228/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-04-14

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

1

5.4.2.)Numer zmiany

1

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 1 pkt 3 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

Wykonanie dodatkowych robót budowlanych, niezbędnych dla prawidłowego przebiegu procesu budowlanego, na podstawie protokołu konieczności stanowiącego załącznik do umowy.
Roboty będące przedmiotem niniejszego aneksu obejmują prace nieprzewidziane do wykonania i nie ujęte w dokumentacji przetargowej ani w ofercie Wykonawcy.
Koszt robót dodatkowych został wyliczony na podstawie kosztorysu ofertowego Wykonawcy stanowiącego załącznik do umowy nr ZP.272.1.1.2025

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

Mechaniczne wyrównanie istn. nawierzchni bitum. przy użyciu mieszanki mineralno-asfaltowejpo uprzednim skropieniu
emulsją asfalt. śr. grub. 2cm - 135Mg
Wykonanie nawierzchni z masy min-asfalt. AC11S /KR-3/ grub. 4cm po uprzednim skropieniu emulsją asfaltową – 2700 m2

5.4.6.)Wartość zmiany

173983,87

5.4.7.)Kod waluty

PLN

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Tak

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

764463,36 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233120-6Roboty w zakresie budowy dróg
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
792 122 zł
Próbka: 189 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
330 000 zł1 603 669 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 273 669 zł
Źródło próbki
CPV 45233120· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
330 000 zł
Mediana
792 122 zł
Górny kwartyl
1 603 669 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zarząd Dróg Powiatowych w Brzesku prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Brzesko.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233120-6 (Roboty w zakresie budowy dróg). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.