Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca

Konsorcjum, pozostali wykonawcy: Clar Serwis Sp. z o.o. , Solcom-Bayard Sp. z o.o

Wartość umowy
398 789 zł
Umowa zawarta
19 lutego 2025
Okres realizacji
od 1 marca 2025 do 28 lutego 2026
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 398 789 zł – 612 113 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Wskaźnik poziomu zatrudnienia osób niepełnosprawnych40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie usług sprzątania powierzchni biurowych w budynkach Sądu Rejonowego w Starogardzie Gdańskim wraz z utrzymaniem czystości na terenie zewnętrznym przylegającym do budynków

Zamawiający Sąd Rejonowy w Starogardzie Gdańskim (Starogard Gdański, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie usług sprzątania powierzchni biurowych w budynkach Sądu Rejonowego w…”, wybierając ofertę wykonawcy Clar System S.A. Wartość umowy: 398 789 zł. Złożono 4 oferty.

Wartość umowy
398 789 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~2,6 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę konsorcjum: Clar System S.A. (Poznań), wspólnie z: Clar Serwis Sp. z o.o. , Solcom-Bayard Sp. z o.o.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 398 789,11 zł (umowę zawarto 19 lutego 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 398 789,11 zł do 612 113,16 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 marca 2025 r. do 28 lutego 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail