Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
349 935 zł
Umowa zawarta
19 lutego 2025
Okres realizacji
60 miesiące
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 220 708 zł – 349 935 złodrzucone: 1
Wybrano ofertę droższą o 59% od najtańszej złożonej (część ofert odrzucono)
Kryteria wyboru
Cena60%Czas reakcji serwisowej40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie usług drukowania, kopiowania, skanowania i faksowania dokumentów za pomocą zintegrowanego systemu zarządzająco – monitorującego.

Zamawiający Dzielnica Włochy Miasta Stołecznego Warszawy (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie usług drukowania, kopiowania, skanowania i faksowania dokumentów za pomocą…”, wybierając ofertę wykonawcy KONICA MINOLTA BUSINESS SOLUTIONS POLSKA Sp. z o.o.,. Wartość umowy: 349 935 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Dzielnica Włochy Miasta Stołecznego WarszawyWarszawa, Mazowieckieopublikowano 19 lutego 2025
Wartość umowy
349 935 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    13 listopada 2024

    Termin ofert: 26 listopada 2024 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    19 lutego 2025

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy KONICA MINOLTA BUSINESS SOLUTIONS POLSKA Sp. z o.o. (Warszawa).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 349 935,00 zł (umowę zawarto 19 lutego 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 220 708,00 zł do 349 935,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 60 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

DZIELNICA WŁOCHY MIASTA STOŁECZNEGO WARSZAWY

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 01525966300179

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

al. Krakowska 257

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

02-133

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

wlochy.wzp@um.warszawa.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://wlochy.um.warszawa.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://zamowienia.um.warszawa.pl/pn/umw/demand/181880/notice/public/details

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Świadczenie usług drukowania, kopiowania, skanowania i faksowania dokumentów za pomocą zintegrowanego systemu zarządzająco – monitorującego.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-d4612ca4-568b-4c0c-bec0-7136be9f6009

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00110689

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-02-19

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00035799/12/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.3 Świadczenie usług kopiowania. skanowania i faksowania dokumentów za pomocą zintegrowanego systemu zarządzająco monitorującego

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00591146

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

TPBN.41.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

675000,000 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

3. Opis przedmiotu zamówienia
3.1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi drukowania, kopiowania, skanowania i faksowania dokumentów za pomocą zintegrowanego systemu zarządzająco-monitorującego.
3.2. Na przedmiot zamówienia składa się w szczególności następujący zakres czynności:
a) dostarczenie, instalacja i uruchomienie 27 szt. urządzeń wielofunkcyjnych o parametrach zgodnych z wymogami zawartymi w opisie przedmiotu zamówienia (załącznik nr 1 do PPU),
b) instalacja i wdrożenie systemu zarządzająco-monitorującego,
c) szkolenie pracowników Zamawiającego, korzystających z urządzeń w zakresie ich obsługi,
d) dostarczenie instrukcji obsługi 27 szt. urządzeń wielofunkcyjnych urządzeń w języku polskim wraz
z innymi niezbędnymi do eksploatacji dokumentami,
e) obsługa konserwacyjno-serwisowa 27 szt. urządzeń wielofunkcyjnych przez cały okres trwania umowy.
Minimalna ilość faktycznie wykonanego zamówienia wynosić będzie co najmniej 80%.
Prognozowana ilość kopii w okresie trwania umowy wynosi 5 262 000.
Szczegóły dotyczące wykonania zamówienia określone w SWZ, Projektowanych postanowieniach umowy – załącznik 1 do SWZ :
a) Załącznik nr 1 do PPU - Opis przedmiotu zamówienia;
b) Załącznik nr 2 do PPU – Formularz Cenowy;
c) Załącznik nr 3 do PPU – Protokół rozpoczęcia świadczenia usługi;
d) Załącznik nr 4 do PPU - Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych;
e) Załącznik nr 5 do PPU - Klauzula informacja o obowiązywaniu Procedury zgłoszeń wewnętrznych;

4.5.3.)Główny kod CPV

79800000-2 - Usługi drukowania i powiązane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

30123000-7 - Maszyny biurowe i przemysłowe

50313200-4 - Usługi w zakresie konserwacji fotokopiarek

48421000-5 - Pakiety oprogramowania do zarządzania urządzeniami

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

220708,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

349935,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

349935,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

KONICA MINOLTA BUSINESS SOLUTIONS POLSKA Sp. z o.o.,

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: PL 5260204908

7.3.3)Ulica

ul. Krakowiaków 44

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

02-273

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-02-19

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

349935,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

60 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

79800000-2Usługi drukowania i powiązane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Dzielnica Włochy Miasta Stołecznego Warszawy prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 349 935 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 79800000-2 (Usługi drukowania i powiązane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: KONICA MINOLTA BUSINESS SOLUTIONS POLSKA Sp. z o.o., (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.