Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

USŁUGI PRZYGOTOWANIA I WYDAWANIA POSIŁKÓW NA POTRZEBY ŻŁOBKA I PRZEDSZKOLA W CHOTOMOWIE (2)

Zamawiający Przedszkole Gminne w Chotomowie (Chotomów, Mazowieckie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „USŁUGI PRZYGOTOWANIA I WYDAWANIA POSIŁKÓW NA POTRZEBY ŻŁOBKA I PRZEDSZKOLA W CHOTOMOWIE…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 376 000 zł
Konkurencyjność
~3,4 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

5 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

PRZEDSZKOLE GMINNE W CHOTOMOWIE

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 141535476

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. gen. Lucjana Żeligowskiego 27

1.4.2.)Miejscowość

Chotomów

1.4.3.)Kod pocztowy

05-123

1.4.4.)Województwo

mazowieckie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL912 - Warszawski wschodni

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@przedszkolechotomow.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.przedszkolechotomow.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-9d412849-6327-11ec-8c2d-66c2f1230e9c

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00105268

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-02-14

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2021/BZP 00328036/01

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

USŁUGI PRZYGOTOWANIA I WYDAWANIA POSIŁKÓW NA POTRZEBY ŻŁOBKA I PRZEDSZKOLA W CHOTOMOWIE (2)

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług gastronomicznych - przygotowania na miejscu oraz wydawania posiłków dzieciom uczęszczającym do gminnego żłobka i przedszkola w Chotomowie. Wykonawca będzie wykonywał przedmiot zamówienia w wynajętych do tego celu pomieszczeniach kuchennych, zlokalizowanych w budynku Przedszkola Gminnego.

3.9.)Główny kod CPV

55523100-3 - Usługi w zakresie posiłków szkolnych

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2022-01-31

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2024-08-31

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Sani & Sazi Zdrowi i Najedzeni Tomasz Szmidt Sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 7010244115

4.3.3.)Ulica

ul. Kiełpińska 4/5

4.3.4.)Miejscowość

Warszawa

4.3.5.)Kod pocztowy

01-707

4.3.6.)Województwo

mazowieckie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

1858156,63 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2024/BZP 00591182/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2024-10-11

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Nie

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

4

5.4.2.)Numer zmiany

1

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 1 pkt 4 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

w związku z wnioskiem Wykonawcy z dnia 15.03.2022 r. wskazującym na zaistnienie okoliczności, których nie można było przewidzieć w dniu zawarcia Umowy organ prowadzący wyraził zgodę na zmianę stawki żywieniowej

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

zmiana wysokości stawki żywieniowej dla jednego dziecka w przedszkolu z 12,48 zł. brutto na 14,48 zł. brutto

5.4.6.)Wartość zmiany

2,00

5.4.7.)Kod waluty

PLN

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Tak

5.4.2.)Numer zmiany

2

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 1 pkt 4 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

W związku z par.14 umowy oraz z wnioskiem wykonawcy z 21.03.2023 r w porozumieniu z organem prowadzącym z uwagi na wzrost minimalnego wynagrodzenia pracowników oraz składek na ubezpieczenie społeczne i zdrowotne wprowadzona zostaje zmiana wysokości stawki żywieniowej.

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

zmiana wysokości stawki żywieniowej dla jednego dziecka w przedszkolu z 14,48 zł. brutto na 18,28 zł. brutto

5.4.6.)Wartość zmiany

3,80

5.4.7.)Kod waluty

PLN

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Tak

5.4.2.)Numer zmiany

3

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

Paragraf12 ust 1 pkt 1 lit. b) umowy nastąpiła zmiana terminu realizacji umowy.

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

przedłużono datę obowiązywania umowy do 30.09.2024 r

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Nie

5.4.2.)Numer zmiany

4

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

Paragraf12 ust 1 pkt 1 lit. b) umowy nastąpiła zmiana terminu realizacji umowy.

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

przedłużono datę obowiązywania umowy do 11.10.2024 r

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Nie

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

1803347,99 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

55523100-3Usługi w zakresie posiłków szkolnyc…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
376 000 zł
Próbka: 43 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
215 000 zł1 008 596 zł
Rozstęp międzykwartylowy
793 596 zł
Źródło próbki
CPV 55523100· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
215 000 zł
Mediana
376 000 zł
Górny kwartyl
1 008 596 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Przedszkole Gminne w Chotomowie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Chotomów.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 55523100-3 (Usługi w zakresie posiłków szkolnych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.