Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
202 186 zł
Umowa zawarta
11 lutego 2025
Okres realizacji
do 1 czerwca 2026
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 78 650 zł – 393 250 złodrzucone: 2
Wybrano ofertę droższą o 157% od najtańszej złożonej (część ofert odrzucono)
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie kierownika/koordynatora projektu20%dostępność Punktu Obsługi Grantobiorcy15%Wysokość kary umownej5%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Pełnienie funkcji Operatora Projektu w ramach Projektu pn. „Rozwój energetyki rozproszonej opartej o odnawialne źródła energii na terenie Gminy Bytom”

Zamawiający Gmina Bytom (Bytom, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Pełnienie funkcji Operatora Projektu w ramach Projektu pn. Rozwój energetyki…”, wybierając ofertę wykonawcy EKOSCAN INNOWACJA i ROZWÓJ Sp. z o.o. Wartość umowy: 202 186 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Gmina BytomBytom, Śląskieopublikowano 13 lutego 2025
Wartość umowy
202 186 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~3,8 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    06 grudnia 2024

    Termin ofert: 19 grudnia 2024 11:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    13 lutego 2025

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy EKOSCAN INNOWACJA i ROZWÓJ Sp. z o.o. (Piekary Śląskie), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 202 185,56 zł (umowę zawarto 11 lutego 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 78 650,00 zł do 393 250,00 zł. Odrzucono 2 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 1 czerwca 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail