Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
39 472 zł
Umowa zawarta
2 stycznia 2025
Okres realizacji
19 miesiące
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 39 472 zł – 74 714 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Jakość usługi40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usługa sprzątania pomieszczeń biurowych w siedzibie Państwowej Inspekcji Pracy Okręgowego Inspektoratu Pracy w Łodzi w Oddziale w Skierniewicach

Zamawiający Państwowa Inspekcja Pracy Okręgowy Inspektorat Pracy (Łódź, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Usługa sprzątania pomieszczeń biurowych w siedzibie Państwowej Inspekcji Pracy Okręgowego…”, wybierając ofertę wykonawcy CSGroup Grzegorz Maj. Wartość umowy: 39 472 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Państwowa Inspekcja Pracy Okręgowy Inspektorat PracyŁódź, Łódzkieopublikowano 27 stycznia 2025
Wartość umowy
39 472 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~3,0 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy CSGroup Grzegorz Maj (Piotrków Trybunalski), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 39 471,93 zł (umowę zawarto 2 stycznia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 39 471,93 zł do 74 713,89 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 19 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail