Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca

Konsorcjum, pozostali wykonawcy: BETA SECURITY SYSTEM Sp. z o. o

Wartość umowy
383 088 zł
Umowa zawarta
31 grudnia 2024
Okres realizacji
do 31 grudnia 2025
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 383 088 zł – 395 376 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Procent osób, zaangażowanych do realizacji zamówienia, zatrudnionych na podstawie umowy o40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usługi ochrony osób i mienia w Muzeum Wsi Opolskiej w Opolu

Zamawiający Muzeum Wsi Opolskiej w Opolu (Opole, Opolskie) rozstrzygnął postępowanie „Usługi ochrony osób i mienia w Muzeum Wsi Opolskiej w Opolu”, wybierając ofertę wykonawcy KOMANDOS Sp. z o.o. Wartość umowy: 383 088 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Muzeum Wsi Opolskiej w OpoluOpole, Opolskieopublikowano 31 grudnia 2024
Wartość umowy
383 088 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~4,9 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę konsorcjum: KOMANDOS Sp. z o.o. (Kraków), wspólnie z: BETA SECURITY SYSTEM Sp. z o. o.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 383 088,42 zł (umowę zawarto 31 grudnia 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 383 088,42 zł do 395 376,12 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 grudnia 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail