ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Usługi ochrony osób i mienia w Muzeum Wsi Opolskiej w Opolu

Zamawiający Muzeum Wsi Opolskiej w Opolu (Opole, Opolskie) prowadził postępowanie „Usługi ochrony osób i mienia w Muzeum Wsi Opolskiej w Opolu”. Termin składania ofert minął 17 grudnia 2024, 18:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Muzeum Wsi Opolskiej w OpoluOpole, Opolskieopublikowano 9 grudnia 2024
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 588 079 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
17 grudnia 2024, 18:00
Zakończone
Konkurencyjność
~4,9 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Procent osób, zaangażowanych do realizacji zamówienia, zatrudnionych na podstawie umowy o 40%

Przebieg postępowania

3 wpisy

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 60%, Procent osób, zaangażowanych do realizacji zamówienia, zatrudnionych na podstawie umowy o pracę 40%.

  • 2

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Usługi ochrony osób i mienia w Muzeum Wsi Opolskiej w Opolu.

  • 3

    WarunkiWadium nie jest wymagane.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

MUZEUM WSI OPOLSKIEJ W OPOLU

1.3.)Oddział zamawiającego

Muzeum Wsi Opolskiej W Opolu

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000277180

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Wrocławska 174

1.5.2.)Miejscowość

Opole

1.5.3.)Kod pocztowy

45-835

1.5.4.)Województwo

opolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL524 - Opolski

1.5.7.)Numer telefonu

77 47 43 021

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@muzeumwsiopolskiej.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://muzeumwsiopolskiej.pl/

1.6.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego

Rekreacja, kultura i religia

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Usługi ochrony osób i mienia w Muzeum Wsi Opolskiej w Opolu

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-0590f746-c639-4220-b825-44cdfa82c982

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00640838

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-12-09

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00209206/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.1 Świadczenie usług ochrony fizycznej osób i mienia Muzeum Wsi Opolskiej w Opolu na okres od 1 stycznia do 31 grudnia 2025 roku

2.11.)O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy

Nie

2.13.)O zamówienie mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, którzy spełniają warunki określone w art. 361 ustawy – usługi społeczne

Nie

2.14.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.16.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 3

Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja

PunktPoleWartość
3.1.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0590f746-c639-4220-b825-44cdfa82c982

3.2.)Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia

Nie

3.4.)Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Tak

3.5.)Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej

1.2 Adres strony internetowej prowadzonego postępowania i adres strony internetowej, na której udostępniane będą zmiany i wyjaśnienia treści SWZ oraz inne dokumenty zamówienia bezpośrednio związane z postępowaniem o udzielenie zamówienia: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0590f746-c639-4220-b825-44cdfa82c982
1.3 Ofertę składa się przez Platformę e-Zamówienia: https://ezamowienia.gov.pl/pl/
7.2 W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego komunikacja między zamawiającym, a Wykonawcami odbywa się przy użyciu Platformy e-Zamówienia, która jest dostępna pod adresem https://ezamowienia.gov.pl/pl/ lub przez maila sekretariat@muzeumwsiopolskiej.pl
7.3 Korzystanie z Platformy e-Zamówienia jest bezpłatne.
7.4 Wykonawca zamierzający wziąć udział w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego musi posiadać konto podmiotu „Wykonawca” na Platformie e-Zamówienia.

3.6.)Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej

7.5 Szczegółowe informacje na temat zakładania kont podmiotów oraz zasady i warunki korzystania z Platformy e-Zamówienia, w tym minimalne wymagania techniczne dotyczące sprzętu używanego w celu korzystania z usług oraz informacje dotyczące specyfikacji połączenia określa Regulamin Platformy e-Zamówienia oraz informacje zamieszczone w zakładce „Centrum Pomocy”.
7.6 Komunikacja w postępowaniu odbywa się drogą elektroniczną za pośrednictwem formularzy do komunikacji dostępnych w zakładce „Formularze” („Formularze do komunikacji”), z wyłączeniem składania ofert – sposób przygotowania i złożenia oferty wskazany jest w pkt 9 SWZ.
9.3. Ofertę należy sporządzić w języku polskim.
9.4. Ofertę należy sporządzić w postaci elektronicznej i opatrzeć kwalifikowanym podpisem elektronicznym, podpisem zaufanym lub podpisem osobistym.
9.5. Formularz oferty wraz z załącznikami i dokumentami sporządzanymi przez Wykonawcę ma być podpisany przez osoby upoważnione do reprezentacji Wykonawcy; w przypadku, gdy ofertę podpisują osoby, których upoważnienie do reprezentacji nie wynika z dokumentów rejestrowych, wymaga się aby Wykonawca dołączył do oferty pełnomocnictwo;
9.6. Wykonawca ponosi wszelkie koszty związane z przygotowaniem i złożeniem oferty.
9.7. Treść oferty musi być zgodna z wymaganiami zamawiającego określonymi w dokumentach zamówienia.

3.8.)Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne

Nie

3.12.)Oferta - katalog elektroniczny

Nie dotyczy

3.14.)Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu

polski

3.15.)RODO (obowiązek informacyjny)

Podano w SWZ.

3.16.)RODO (ograniczenia stosowania)

Podano w SWZ.

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.1.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

4.1.2.)Numer referencyjny

MWO.V.216.7.2024

4.1.3.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.1.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.1.8.)Możliwe jest składanie ofert częściowych

Nie

4.1.13.)Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia

Nie

4.2.Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
3.1 Przedmiotem zamówienia są

Usługi ochrony osób i mienia w Muzeum Wsi Opolskiej w Opolu. 3.2 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku nr 6 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy.

4.2.6.)Główny kod CPV

79710000-4 - Usługi ochroniarskie

4.2.7.)Dodatkowy kod CPV

79711000-1 - Usługi nadzoru przy użyciu alarmu

79713000-5 - Usługi strażnicze

79714000-2 - Usługi w zakresie nadzoru

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Tak

4.2.9)Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji

Zamawiający przewiduje rezygnację z części przedmiotu zamówienia w szczególności z imprez okolicznościowych, o których mowa w tabeli nr 2 w zał. nr 1 do umowy w sytuacjach niezależnych od stron umowy uniemożliwiających wykonanie tych zamówień.
Zamówienie podstawowe stanowi stała ochrona osób i mienia przez 12 miesięcy. Opcję stanowią 3 imprezy okolicznościowe, których Zamawiający może nie zrealizować.
W przypadku niemożności organizacji zaplanowanej imprezy, określonej w §1 ust. 3, część B, pkt. 1), 2), 3) z przyczyn
niezależnych od Zamawiającego, wynagrodzenie nie będzie należne gdy nie zostanie wykonane.

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.1.)Sposób oceny ofert

12.1. Zamawiający wybiera ofertę najkorzystniejszą na podstawie kryteriów oceny ofert określonych w SWZ tj.:
1. Cena waga 60/100 punktów
2. Procent osób, zaangażowanych do realizacji zamówienia, zatrudnionych na podstawie umowy o pracę waga 40/100 punktów

4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60

4.3.4.)Rodzaj kryterium

inne.

4.3.5.)Nazwa kryterium

Procent osób, zaangażowanych do realizacji zamówienia, zatrudnionych na podstawie umowy o pracę

4.3.6.)Waga

40

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

Sekcja 5

Kwalifikacja wykonawców

PunktPoleWartość
5.1.)Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia

Nie

5.3.)Warunki udziału w postępowaniu

Tak

5.4.)Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu
5.1.Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się Wykonawców, w stosunku, do których zachodzi którakolwiek z okoliczności wskazanych

1) w art. 108 ust. 1 ustawy PZP oraz 2) na podstawie art. art. 7 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz.U. z 2024, poz. 507). 3) Wykluczenie Wykonawcy następuje zgodnie z art. 111 ustawy PZP. 5.2 Określenie warunków udziału w postępowaniu. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki dotyczące: 5.2.1 zdolności do występowania w obrocie gospodarczym: Zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie. 5.2.2 uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów w tym posiadają tj.: o udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy posiadający uprawnienia do wykonywania działalności w zakresie ochrony osób mienia zgodnie z ustawą o ochronie osób i mienia (t.j. Dz.U. z 2021 poz. 1995) tj.: posiadają ważną koncesję na prowadzenie działalności w zakresie świadczenia usług ochrony mienia. W przypadku oferty składanej przez konsorcjum, każdy z konsorcjantów musi spełniać powyższy warunek. 5.2.3 sytuacji ekonomicznej lub finansowej: warunek ten zostanie spełniony jeśli Wykonawca wykaże, że jest ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności związanej z przedmiotem zamówienia na sumę gwarancyjną nie niższą niż 3 000 000,00 zł. W przypadku oferty składanej przez konsorcjum, uczestnicy konsorcjum muszą łącznie jako konsorcjum (bez ograniczeń) spełnić powyższy warunek. 5.2.4 zdolności zawodowej: o udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy wykażą, ze posiadają doświadczenie zdobyte w okresie ostatnich 3 lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, w należytym świadczeniu min. 1 usługi (jedna umowa) ochrony osób i mienia, o wartości tej usługi/umowy na min. 200 000,00 zł netto i trwającej przez 12 miesięcy. W przypadku oferty składanej przez konsorcjum, przynajmniej jeden z konsorcjantów musi spełniać powyższy warunek lub wspólnie konsorcjum w przypadku gdy to samo konsorcjum realizowało/realizuje wspólnie wykazaną usługę.

5.5.)Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy

Tak

5.6.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu

w celu potwierdzenia braku podstaw do wykluczenia z postępowania:
6.6.4 oświadczenie wykonawcy, w zakresie art. 108 ust.1 pkt. 5 ustawy PZP, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007r. o ochronie konkurencji i konsumentów (tekst jedn. Dz.U. z 2024 r. poz. 1616), z innym wykonawcą, który złożył odrębną ofertę, albo oświadczenia
o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty, niezależnie od innego wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej (wzór w zał. nr 5 do SWZ).
6.7 Podmioty zagraniczne: składają oświadczenia jak w punkcie 6.6.
6.8 W zakresie nieuregulowanym ustawą PZP lub niniejszą SWZ do oświadczeń i dokumentów składanych przez Wykonawcę w postępowaniu zastosowanie mają w szczególności przepisy rozporządzenia Ministra Rozwoju Pracy i Technologii z dnia 23 grudnia 2020 r. w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy (Dz. U. z 2020 r., poz. 2415) oraz rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie (Dz. U. z 2020 r., poz. 2452).
6.9 Forma dokumentów: Podmiotowe środki dowodowe oraz inne dokumenty lub oświadczenia, o których mowa w SWZ i rozporządzeniu, składa się w formie elektronicznej (podpisane kwalifikowanym podpisem elektronicznym) lub w postaci elektronicznej opatrzonej podpisem zaufanym lub podpisem osobistym e-dowodem.

5.7.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu

Każdy Wykonawca składa wraz z ofertą:
6.1 Do oferty Wykonawca zobowiązany jest dołączyć aktualne na dzień składania ofert oświadczenie o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu oraz o braku podstaw do wykluczenia z postępowania – zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ.
W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez wykonawców, oświadczenie, składa każdy z wykonawców.
6.2 Informacje zawarte w oświadczeniu, o którym mowa w pkt 6.1 stanowią wstępne potwierdzenie, że Wykonawca nie podlega wykluczeniu oraz spełnia warunki udziału w postępowaniu.
6.3 Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby do oddania mu do dyspozycji niezbędnych zasobów na potrzeby realizacji zamówienia (wzór zobowiązania stanowi załącznik nr 3 do SWZ) lub inny podmiotowy środek dowodowy potwierdzający, że wykonawca realizując zamówienie, będzie dysponował niezbędnymi zasobami tych podmiotów.
6.4 Oświadczenie wg wzoru w zał. nr 7 do SWZ – w przypadku konsorcjum.
6.5 Zamawiający będzie oceniał, czy udostępniane wykonawcy przez podmioty udostępniające zasoby zdolności techniczne lub zawodowe lub ich sytuacja ekonomiczna, pozwalają na wykazanie przez wykonawcę spełniania warunków udziału w postępowaniu, o których mowa w SWZ, oraz będzie badał, czy nie zachodzą wobec tego podmiotu podstawy wykluczenia, które zostały przewidziane względem wykonawcy.
Wykonawca, którego oferta zostanie najwyżej oceniona:
6.6 Zamawiający wezwie wykonawcę, którego oferta zostanie najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 5 dni od dnia wezwania, podmiotowych środków dowodowych tj.:
w celu potwierdzenia spełniania warunków udziału w postępowaniu:
6.6.1 aktualnej koncesji na prowadzenie działalności ochroniarskiej, wydanej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 22 sierpnia 1997 r. o ochronie osób i mienia (tj. Dz.U. 2021 poz. 1995).
6.6.2 dokumentów potwierdzających, że wykonawca jest ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności związanej z przedmiotem zamówienia ze wskazaniem sumy gwarancyjnej tego ubezpieczenia,
6.6.3 wykaz usług wykonanych, a w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych również wykonywanych, w okresie ostatnich 3 lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wraz z podaniem ich wartości, przedmiotu, dat wykonania i podmiotów, na rzecz których usługi zostały wykonane lub są wykonywane, oraz załączeniem dowodów określających, czy te usługi zostały wykonane lub są wykonywane należycie, przy czym dowodami, o których mowa, są referencje bądź inne dokumenty sporządzone przez podmiot, na rzecz którego usługi zostały wykonane, a w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych są wykonywane, a jeżeli wykonawca z przyczyn niezależnych od niego nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów – oświadczenie wykonawcy; w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych nadal wykonywanych referencje bądź inne dokumenty potwierdzające ich należyte wykonywanie powinny być wystawione w okresie ostatnich 3 miesięcy; (wzór w zał. nr 4 do SWZ)
UWAGA: nie można łączyć kilku zamówień (umów) w celu uzyskania wymaganej kwotowo wartości.

5.11.)Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów

O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu: na podstawie art. art. 7 ustawy z
dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz
służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz.U. z 2024, poz. 507). Oświadczenie zawarte jest w zał. nr 2 do SWZ (na podstawie art. 125 Pzp).

Sekcja 6

Warunki zamówienia

PunktPoleWartość
6.1.)Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe

Nie

6.3.)Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną

Nie

6.4.)Zamawiający wymaga wadium

Nie

6.5.)Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy

Nie

6.6.)Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia

Określono bezpośrednio pod warunkami udziału w postępowaniu. Zgodnie ustawą Pzp.

6.7.)Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane

Tak

Sekcja 7

Projektowane postanowienia umowy

PunktPoleWartość
7.1.)Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek

Nie

7.3.)Zamawiający przewiduje zmiany umowy

Tak

7.4.)Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia

Ze względu na ograniczenia znaków w ogłoszeniu zmiany i ich rodzaj uwzględniono w zał. nr 6 do SWZ a w szczególności
w § 13 Projektowanych postanowień umowy.

7.5.)Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia

Tak

7.6.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 8

Procedura

PunktPoleWartość
8.1.)Termin składania ofert

2024-12-17 18:00

8.2.)Miejsce składania ofert

Platforma e-Zamówienia

8.3.)Termin otwarcia ofert

2024-12-17 18:30

8.4.)Termin związania ofertą

do 2025-01-15

Sekcja 9

Pozostałe informacje

Wpisanie 0% procent osób, zaangażowanych do realizacji zamówienia, zatrudnionych na podstawie umowy o pracę,
oznacza odrzucenie oferty w związku z art. 95 ustawy PZP.
Zamawiający wymaga w niniejszej SWZ w punkcie 15, że pracownicy wykonujący: bezpośrednie świadczenie usług ochrony
osób i mienia na terenie mienia Zamawiającego będą, w okresie wykonywania usług, zatrudnieni na podstawie umowy o
pracę w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy. Ta grupa pracowników stanowi % spośród
wszystkich pozostałych osób bezpośrednio zaangażowanych, z kadry Wykonawcy, do realizacji zamówienia, na rzecz
Zamawiającego.
W interesie Wykonawcy jest obliczenie i podanie w ofercie ilości % osób zaangażowanych do realizacji zamówienia,
zatrudnionych na podstawie umowy o pracę, nie tylko samych pracowników wykonujących: bezpośrednie świadczenie usług
ochrony osób i mienia na terenie mienia Zamawiającego.

Termin wykonania zamówienia: do dnia 31.12.2025r. Usługa trwająca przez 12 miesięcy do dnia zawarcia z zastrzeżeniem, że przejęcie stanowisk pracy ochroniarzy nastąpi 31.12.2024 r. w godzinach pracy Zamawiającego.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

79710000-4Usługi ochroniarskie
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
588 079 zł
Próbka: 207 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
291 551 zł1 495 482 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 203 931 zł
Źródło próbki
CPV 79710000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
291 551 zł
Mediana
588 079 zł
Górny kwartyl
1 495 482 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 17.12.2024, 18:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Muzeum Wsi Opolskiej w Opolu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Opole.
Nie. Wadium nie jest wymagane w tym postępowaniu.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 79710000-4 (Usługi ochroniarskie). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.