Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
57 237 zł
Umowa zawarta
27 listopada 2024
Okres realizacji
do 20 grudnia 2024
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 57 237 zł – 67 527 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Termin płatności10%Czas reakcji na zgłoszoną awarię10%Okres gwarancji i rękojmi20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa i montaż komory chłodniczej do punktu żywienia w Sanatorium Uzdrowiskowym "MEWA" w Kołobrzegu

Zamawiający "uzdrowisko Kołobrzeg" S.A. (Kołobrzeg, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa i montaż komory chłodniczej do punktu żywienia w Sanatorium Uzdrowiskowym "MEWA"…”, wybierając ofertę wykonawcy SUMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA. Wartość umowy: 57 237 zł. Złożono 2 oferty.

Wartość umowy
57 237 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~3,9 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    25 października 2024

    Termin ofert: 6 listopada 2024 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    20 grudnia 2024

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy SUMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA (Koszalin), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 57 236,82 zł (umowę zawarto 27 listopada 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 57 236,82 zł do 67 527,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 20 grudnia 2024 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail