Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
235 200 zł
Umowa zawarta
14 listopada 2024
Okres realizacji
od 1 grudnia 2024 do 30 listopada 2026
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 235 200 zł – 260 316 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Klauzule dodatkowe40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Ubezpieczenie komunikacyjne autobusów Gminy Andrychów w latach 2025-2026

Zamawiający Gmina Andrychów (Andrychów, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Ubezpieczenie komunikacyjne autobusów Gminy Andrychów w latach 2025-2026”, wybierając ofertę wykonawcy Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń ERGO Hestia Spółka Akcyjna. Wartość umowy: 235 200 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina AndrychówAndrychów, Małopolskie (powiat Wadowicki →)opublikowano 10 grudnia 2024
Wartość umowy
235 200 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~2,2 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    04 października 2024

    Termin ofert: 17 października 2024 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    10 grudnia 2024

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń ERGO Hestia Spółka Akcyjna (Sopot).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 235 200,00 zł (umowę zawarto 14 listopada 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 235 200,00 zł do 260 316,00 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 grudnia 2024 r. do 30 listopada 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail