Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
6 777 878 zł
Umowa zawarta
15 października 2024
Okres realizacji
24 miesiące
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 6 777 878 zł – 7 380 938 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Udzielona gwarancja40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„BUDOWA PRZYDOMOWYCH OCZYSZCZALNI ŚCIEKÓW NA TERENIE GMINY ŚWINICE WARCKIE”

Zamawiający Gmina Świnice Warckie (Świnice Warckie, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „BUDOWA PRZYDOMOWYCH OCZYSZCZALNI ŚCIEKÓW NA TERENIE GMINY ŚWINICE WARCKIE”, wybierając ofertę wykonawcy KYUBI SP. ZO.O. Wartość umowy: 6 777 878 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Gmina Świnice WarckieŚwinice Warckie, Łódzkieopublikowano 15 listopada 2024
Wartość umowy
6 777 878 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    26 czerwca 2024

    Termin ofert: 11 września 2024 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    15 listopada 2024

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy KYUBI SP. ZO.O. (Łask), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 6 777 877,88 zł (umowę zawarto 15 października 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 6 777 877,88 zł do 7 380 938,47 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 24 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail