Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Opracowanie dokumentacji projektowej budowy drogi ul. Diamentowa w Krzeczynie Wielkim

Zamawiający Gmina Lubin (Lubin, Dolnośląskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Opracowanie dokumentacji projektowej budowy drogi ul. Diamentowa w Krzeczynie Wielkim”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina LubinLubin, Dolnośląskie (powiat Lubiński →)opublikowano 14 listopada 2024
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 279 687 zł
Konkurencyjność
~3,5 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

GMINA LUBIN

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 390647541

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Księcia Ludwika I 3

1.4.2.)Miejscowość

Lubin

1.4.3.)Kod pocztowy

59-300

1.4.4.)Województwo

dolnośląskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL516 - Legnicko-głogowski

1.4.7.)Numer telefonu

768403100

1.4.8.)Numer faksu

768403140

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@ug.lubin.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://bip.ug.lubin.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-fa2f474d-db90-11ee-8305-7e4937eb936d

2.2.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00594999

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2024-11-14

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2024/BZP 00233824

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Opracowanie dokumentacji projektowej budowy drogi
ul. Diamentowa w Krzeczynie Wielkim

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie pełno zakresowej, pełno branżowej i kompletnej dokumentacji projektowej dla zadania objętego niniejszym postępowaniem.
Zakres dokumentacji obejmuje opracowanie:
a) projektu budowlanego wykonanego zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Rozwoju z 11 września 2020r., w sprawie szczegółowego zakresu i formy projektu budowlanego (t.j. Dz.U. z 2020r., poz. 1609); zawierającego wszystkie opinie, uzgodnienia i zgody niezbędne do uzyskania zgłoszenia robót budowlanych nie wymagających uzyskania pozwolenia na budowę lub decyzji pozwolenia na budowę,
w tym:
. projekt zagospodarowania terenu inwestycji opracowany na aktualnych mapach sytuacyjno - wysokościowych w skali 1:500 z naniesionymi granicami działek, na których prowadzone będą roboty wraz z uzyskaniem wszystkich wymaganych uzgodnień branżowych oraz pozwoleń;
. projekt architektoniczno – budowlany,
. projekt techniczny obejmujący szczegółowe rozwiązania techniczno – konstrukcyjne.
b) branżowych projektów technicznych, w tym ewentualnych projektów przebudowy urządzeń kolidujących z realizacją zadania wraz z uzyskaniem warunków usunięcia kolizji oraz uzgodnieniu przyjętych rozwiązań z właścicielami urządzeń,
c) projektów wykonawczych sporządzonych zgodnie z Rozporządzenie Ministra Rozwoju i Technologii z 20 grudnia 2021r. w sprawie szczegółowego zakresu i formy dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych oraz programu funkcjonalno-użytkowego,
d) projektów tymczasowej i docelowej organizacji ruchu drogowego wraz z uzgodnieniami
i zatwierdzeniami,
e) Szczegółowych Specyfikacji Technicznych Wykonania i Odbioru Robót, które określać będą parametry techniczne i wymagania funkcjonalne zastosowanych wyrobów, przewidzianych w dokumentacji projektowej;
f) przedmiarów robót dla wszystkich branż w oparciu o SST z określeniem kodów CPV,
g) kosztorysu inwestorskiego w oparciu o aktualną bazę cen (np.: SEKOCENBUD), SST
z określeniem kodów CPV dla wszystkich branż.

Szczegółowe wytyczne projektowe stanowi Załącznik nr 7 do SWZ – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, SWZ oraz załączone do niej dokumenty, natomiast zakres zadania przedstawiono na załączniku graficznym – Załącznik nr 8 do SWZ.

3.9.)Główny kod CPV

71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2024-04-26

4.2.)Okres realizacji zamówienia

150 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

„WIR” ZAKŁAD USŁUGOWO-PROJEKTOWY ŚNIEŻKO-NIKOŃCZUK WIERA

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6921033196

4.3.3.)Ulica

ul. Wiśniowa 55

4.3.4.)Miejscowość

Lubin

4.3.5.)Kod pocztowy

59-300

4.3.6.)Województwo

dolnośląskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

38929,50 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2024/BZP 00332486/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2024-10-30

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Nie

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

1

5.4.2.)Numer zmiany

1

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

Przedłużające się procedury administracyjne związane z uzyskaniem uzgodnienia z PGKGL, PGNIG oraz Dolnośląskim Konserwatorem Zabytków delegatura w Legnicy. Powyższe okoliczności miały wpływ na wydłużenie terminu realizacji o 37 dni tj. do 30.10.2024r.

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

Opis przedmiotu zamówienia bez zmian.

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Nie

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

38929,50 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71242000-6Przygotowanie przedsięwzięcia i pro…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
279 687 zł
Próbka: 120 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
160 000 zł490 500 zł
Rozstęp międzykwartylowy
330 500 zł
Źródło próbki
CPV 71242· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
160 000 zł
Mediana
279 687 zł
Górny kwartyl
490 500 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Lubin prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Lubin.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71242000-6 (Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.