Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Usługi szkolenia studentów Politechniki Rzeszowskiej w sezonie 2024 poza OKL PRz

Zamawiający Politechnika Rzeszowska Im.ignacego Łukasiewicza (Rzeszów, Podkarpackie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Usługi szkolenia studentów Politechniki Rzeszowskiej w sezonie 2024 poza OKL PRz”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Politechnika Rzeszowska Im.ignacego ŁukasiewiczaRzeszów, Podkarpackieopublikowano 14 listopada 2024
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 87 474 zł
Konkurencyjność
~3,4 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

POLITECHNIKA RZESZOWSKA IM.IGNACEGO ŁUKASIEWICZA

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000001749

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

al. Powstańców Warszawy 12

1.4.2.)Miejscowość

Rzeszów

1.4.3.)Kod pocztowy

35-959

1.4.4.)Województwo

podkarpackie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL823 - Rzeszowski

1.4.7.)Numer telefonu

8653888

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

dorzech@prz.edu.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.prz.edu.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-3e6013ba-2f8b-43a2-b012-ca1bcee5856b

2.2.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00593298

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2024-11-14

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2024/BZP 00442903/01

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb zawarcia umowy ramowej wraz z podstawą prawną

Umowa ramowa udzielana jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 311 ust. 1 pkt 2 ustawy w zw. z art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Usługi szkolenia studentów Politechniki Rzeszowskiej w sezonie 2024 poza OKL PRz

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest usługa praktycznego szkolenia lotniczego, na samolotach dwusilnikowych, tłokowych klasy MEP(L) w ramach zintegrowanego szkolenia do licencji pilota liniowego ATPL(A) zatwierdzonego w OKL PRz wg zadań VIII i IX w wymiarze ogólnym ok. 610 godzin.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienie stanowi zał. nr 3 do SWZ.

3.9.)Główny kod CPV

80500000-9 - Usługi szkoleniowe

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2024-08-26

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2024-10-31

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

ZONDA.aero spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5871699394

4.3.3.)Ulica

Paderewskiego

4.3.4.)Miejscowość

Białe Błota

4.3.5.)Kod pocztowy

86-005

4.3.6.)Województwo

kujawsko-pomorskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

582000 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2024/BZP 00515182/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2024-10-30

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

274353,28 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

80500000-9Usługi szkoleniowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
87 474 zł
Próbka: 131 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
39 734 zł288 514 zł
Rozstęp międzykwartylowy
248 781 zł
Źródło próbki
CPV 80500000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
39 734 zł
Mediana
87 474 zł
Górny kwartyl
288 514 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Politechnika Rzeszowska Im.ignacego Łukasiewicza prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Rzeszów.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 80500000-9 (Usługi szkoleniowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.