Wynik częściowy: umowy w 4 z 5 części, 1 unieważniono5 części
Łączna wartość umów
332 662 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    15 623 zł
    5 ofert
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    33 295 zł
    1 oferta
  3. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    33 041 zł
    3 oferty
  4. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    250 703 zł
    5 ofert
  5. Unieważniona
    Część 5Przedmiotem zamówienia jest dostawa środków higieny i przyborów do utrzymania higieny żołnierzy specjalistów oraz żołnierzy DZSW z 6 WOG Ustka oraz jednostek będących na zaopatrzeniu w 2024 roku
    Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy
Oferty w postępowaniu
14 ofert(łącznie na 5 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Czas reakcji na usunięcie zgłoszonych wad jakościowych lub ilościowych towaru (nie krótszy20%Czas dostawy (nie krótszy niż 3 dni robocze, nie dłuższy niż 7 dni roboczych)20%Czas dostawy (nie krótszy niż 20 dni kalendarzowe, nie dłuższy niż 80 dni kalendarzowy)40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa środków czystości i higieny w obiektach w rejonie odpowiedzialności 6 WOG Ustka w 2024 roku.

Zamawiający 6 Wojskowy Oddział Gospodarczy (Lędowo-Osiedle, Pomorskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Dostawa środków czystości i higieny w obiektach w rejonie odpowiedzialności 6 WOG Ustka w…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 332 662 zł. Złożono 14 ofert.

Zamawiający: 6 Wojskowy Oddział GospodarczyLędowo-Osiedle, Pomorskie (powiat Słupski →)opublikowano 13 listopada 2024
Łączna wartość umów
332 662 zł
Liczba ofert
14 ofertłącznie, 5 części
Konkurencyjność
~4,3 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

6 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 5 części: w 4 wybrano wykonawcę, 1 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy).

  • 2

    WykonawcyWybrano wykonawców: Agencja Handlowa MILENA Elżbieta Pros (część 1); KONTAKT S.C. (część 2); SIMBHP Sp. z o.o. (część 3); NATURAL Cezary Szajrych (część 4).

  • 3

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 332 661,66 zł.

  • 4

    OfertyŁącznie złożono 14 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

6 Wojskowy Oddział Gospodarczy

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 220515410

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

1N

1.5.2.)Miejscowość

Lędowo-Osiedle

1.5.3.)Kod pocztowy

76-271

1.5.4.)Województwo

pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL636 - Słupski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

6wog.przetargi@ron.mil.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.6wog.wp.mil.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://portal.smartpzp.pl/6wog

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Obrona

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa środków czystości i higieny w obiektach w rejonie odpowiedzialności 6 WOG Ustka w 2024 roku.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-dc4345e1-1298-11ef-9381-e6cc5d6d04e5

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00591971

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-11-13

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00242494/22/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.7 Dostawa środków czystości, drobnego sprzętu kw., chemii basenowej, środków chemicznych oraz środków higieny oraz przyborów do utrzymania higieny dla pracowników RON i żołnierzy do 6 WOG Ustka w 2024r.

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00324781

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

34/INFR/6WOG/2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa środków czystości oraz innych artykułów do utrzymania higieny i estetyki pomieszczeń. Dostarczany towar będzie fabrycznie nowy, w opakowaniu zabezpieczającym przed zmianami ilościowymi i jakościowymi. Na każdym opakowaniu w sposób trwały musi być naklejona przez producenta etykieta opakowania. Na etykiecie każdego opakowania musi być podana nazwa materiału, nazwa producenta i data ważności w zakresie produktów chemicznych. Opis produktu musi zawierać informacje w języku polskim.

4.5.3.)Główny kod CPV

39800000-0 - Środki czyszczące i polerujące

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

33760000-5 - Papier toaletowy, chusteczki higieniczne, ręczniki do rąk i serwety

4.5.5.)Wartość części

23284,45 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przymiotem zamówienia jest dostawa środków chemicznych do utrzymania czystości pływalni i uzdatniania wody basenowej. Dostarczany towar będzie fabrycznie nowy, w opakowaniu zabezpieczającym przed zmianami ilościowymi i jakościowymi. Na każdym opakowaniu w sposób trwały musi być naklejona przez producenta etykieta opakowania. Na etykiecie każdego opakowania musi być podana nazwa materiału, nazwa producenta i data ważności w zakresie produktów chemicznych. Opis produktu musi zawierać informacje w języku polskim.

4.5.3.)Główny kod CPV

24300000-7 - Podstawowe chemikalia nieorganiczne i organiczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

24962000-5 - Chemikalia do uzdatniania wody

4.5.5.)Wartość części

32202,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa drobnego sprzętu gospodarczego. Dostarczany towar będzie fabrycznie nowy, w opakowaniu zabezpieczającym przed zmianami ilościowymi i jakościowymi. Na każdym opakowaniu w sposób trwały musi być naklejona przez producenta etykieta opakowania. Na etykiecie każdego opakowania musi być podana nazwa materiału, nazwa producenta i data ważności w zakresie produktów chemicznych. Opis produktu musi zawierać informacje w języku polskim.

4.5.3.)Główny kod CPV

39224000-8 - Miotły i szczotki i inne artykuły różnego rodzaju

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

39831700-3 - Automatyczne dozowniki mydła

39224300-1 - Miotły i szczotki i inne artykuły do sprzątania w gospodarstwie domowym

4.5.5.)Wartość części

23037,54 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa środków do utrzymania czystości i higieny bloku żywnościowego. Dostarczany towar będzie fabrycznie nowy, w opakowaniu zabezpieczającym przed zmianami ilościowymi i jakościowymi. Na każdym opakowaniu w sposób trwały musi być naklejona przez producenta etykieta opakowania. Na etykiecie każdego opakowania musi być podana nazwa materiału, nazwa producenta i data ważności w zakresie produktów chemicznych. Opis produktu musi zawierać informacje w języku polskim.

4.5.3.)Główny kod CPV

39800000-0 - Środki czyszczące i polerujące

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

18143000-3 - Akcesoria ochronne

18424300-0 - Rękawice jednorazowe

24455000-8 - Środki odkażające

33772000-2 - Jednorazowe wyroby papierowe

4.5.5.)Wartość części

222623,75 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa środków higieny i przyborów do utrzymania higieny żołnierzy specjalistów oraz żołnierzy DZSW z 6 WOG Ustka oraz jednostek będących na zaopatrzeniu w 2024 roku.

4.5.3.)Główny kod CPV

33700000-7 - Produkty do pielęgnacji ciała

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

33711900-6 - Mydło

33741000-6 - Produkty do pielęgnacji rąk

33741100-7 - Środek do mycia rąk

39812200-9 - Pasty do butów

4.5.5.)Wartość części

123300,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

3

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

15622,91 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

21191,42 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

15622,91 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Agencja Handlowa MILENA Elżbieta Pros

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5541460218

7.3.3)Ulica

Sanatoryjna 63

7.3.4)Miejscowość

Bydgoszcz

7.3.5)Kod pocztowy

85-474

7.3.6.)Województwo

kujawsko-pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-08-28

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

15622,91 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

4 dni

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

33295,05 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

33295,05 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

33295,05 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

KONTAKT S.C.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6040157047

7.3.3)Ulica

Kasprowicza 4

7.3.4)Miejscowość

Pruszcz Gdański

7.3.5)Kod pocztowy

83-000

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-07-12

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

33295,05 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

3 dni

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

33040,68 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

35844,32 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

33040,68 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

SIMBHP Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8392553783

7.3.3)Ulica

Borchardta 35-37

7.3.4)Miejscowość

Słupsk

7.3.5)Kod pocztowy

76-200

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-07-25

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

33040,68 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

3 dni

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

4

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

250703,02 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

250703,02 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

250703,02 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

NATURAL Cezary Szajrych

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5870010700

7.3.3)Ulica

AL. Grunwaldzka 303

7.3.4)Miejscowość

Gdańsk

7.3.5)Kod pocztowy

80-314

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-10-31

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

250703,02 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

1,5 miesiące

Sekcja 22

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

39800000-0Środki czyszczące i polerujące
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
263 296 zł
Próbka: 18 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
144 751 zł1 034 182 zł
Rozstęp międzykwartylowy
889 431 zł
Źródło próbki
CPV 39800000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
144 751 zł
Mediana
263 296 zł
Górny kwartyl
1 034 182 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

6 Wojskowy Oddział Gospodarczy prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Lędowo-Osiedle.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 332 662 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 39800000-0 (Środki czyszczące i polerujące). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Agencja Handlowa MILENA Elżbieta Pros (Bydgoszcz). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 5 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.