Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
156 660 zł
Umowa zawarta
28 października 2024
Okres realizacji
od 28 października 2024 do 30 kwietnia 2025
Oferty w postępowaniu
6 ofertceny: 156 660 zł – 210 084 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Dostawa pelletu w sezonie grzewczym 2024/2025 dla potrzeb Gminy Milejewo”

Zamawiający Gmina Milejewo (Milejewo, Warmińsko-Mazurskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa pelletu w sezonie grzewczym 2024/2025 dla potrzeb Gminy Milejewo”, wybierając ofertę wykonawcy Bio-Technik Adam Łada. Wartość umowy: 156 660 zł. Złożono 6 ofert.

Zamawiający: Gmina MilejewoMilejewo, Warmińsko-Mazurskie (powiat Elbląski →)opublikowano 29 października 2024
Wartość umowy
156 660 zł
Liczba ofert
6 ofert
Konkurencyjność
~3,2 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    03 października 2024

    Termin ofert: 14 października 2024 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    29 października 2024

    6 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Bio-Technik Adam Łada (Śniadowo), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 156 660,00 zł (umowę zawarto 28 października 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 6 ofert; ceny wahały się od 156 660,00 zł do 210 084,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 28 października 2024 r. do 30 kwietnia 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Milejewo

1.3.)Oddział zamawiającego

Gmina Milejewo

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 170747684

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Elbląska 47

1.5.2.)Miejscowość

Milejewo

1.5.3.)Kod pocztowy

82-316

1.5.4.)Województwo

warmińsko-mazurskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL621 - Elbląski

1.5.7.)Numer telefonu

552312284

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

ugmilejewo@elblag.com.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.milejewo.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

www.bip.milejewo.pl www.milejewo.pl www.ugmilejewo.ezamowienia.com

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Dostawa pelletu w sezonie grzewczym 2024/2025 dla potrzeb Gminy Milejewo”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-428fbba8-e56c-4abd-bfb0-e9e19a299d00

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00569802

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-10-29

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00032507/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.2 „Dostawa pelletu w sezonie grzewczym 2024/2025 dla potrzeb Gminy Milejewo”

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00529020

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

RO.271.31.2024.NB

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa pelletu w sezonie zimowym 2024/2025 do budynków:
1) Urzędu Gminy Milejewo, ul. Elbląska 47, 82-316 Milejewo;
2) Budynku należącego do Gminy Milejewo, Pomorska Wieś 40, 82-316 Milejewo;
3) Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Milejewie, ul. Szkolna 1, 82-316 Milejewo.

4.5.3.)Główny kod CPV

09111400-4 - Paliwa drzewne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

6

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

6

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

156660 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

210084 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

156660 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Bio-Technik Adam Łada

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9661905300

7.3.3)Ulica

Kolejowa 27A

7.3.4)Miejscowość

Śniadowo

7.3.5)Kod pocztowy

18-411

7.3.6.)Województwo

podlaskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-10-28

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

156660 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2024-10-28 do 2025-04-30

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

09111400-4Paliwa drzewne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
250 000 zł
Próbka: 25 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
156 000 zł359 800 zł
Rozstęp międzykwartylowy
203 800 zł
Źródło próbki
CPV 09111400· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
156 000 zł
Mediana
250 000 zł
Górny kwartyl
359 800 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Milejewo prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Milejewo.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 156 660 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 09111400-4 (Paliwa drzewne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Bio-Technik Adam Łada (Śniadowo). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 6 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.