Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość wybranych ofert
2465 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Przedmiotem zamówienia jest usługa odśnieżania dróg, chodników i placów gminnych w sezonie zimowym 2024/2025 na terenie Gminy Milejewo. Sektor pierwszy obejmujący następujące miejscowości: Kamiennik Wielki, Stoboje, Wilkowo, Pomorska Wieś,
    Cena wybranej oferty
    1070 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Część 2Przedmiotem zamówienia jest usługa odśnieżania dróg, chodników i placów gminnych w sezonie zimowym 2024/2025 na terenie Gminy Milejewo. Sektor drugi obejmujący następujące miejscowości: Milejewo, Piastowo, Jagodnik, Majewo, Ogrodniki, Zając
    Zbigniew Janeczek "Usługi Transportowe"· Milejewo
    Cena wybranej oferty
    1395 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
2 oferty(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena70%Czas rozpoczęcia akcji30%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zimowe utrzymanie dróg na terenie Gminy Milejewo w sezonie 2024/2025

Zamawiający Gmina Milejewo (Milejewo, Warmińsko-Mazurskie) rozstrzygnął postępowanie „Zimowe utrzymanie dróg na terenie Gminy Milejewo w sezonie 2024/2025”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość ofert: 2465 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina MilejewoMilejewo, Warmińsko-Mazurskie (powiat Elbląski →)opublikowano 28 października 2024
Łączna wartość ofert
2465 zł
Liczba ofert
2 ofertyłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~2,4 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    08 października 2024

    Termin ofert: 16 października 2024 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    28 października 2024

    1 oferta2 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Firma Usługowa RAFKOP (część 1); Zbigniew Janeczek "Usługi Transportowe" (część 2).

  • 2

    UmowaŁączna wartość wybranych ofert: 2 465,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 2 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Milejewo

1.3.)Oddział zamawiającego

Gmina Milejewo

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 170747684

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Elbląska 47

1.5.2.)Miejscowość

Milejewo

1.5.3.)Kod pocztowy

82-316

1.5.4.)Województwo

warmińsko-mazurskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL621 - Elbląski

1.5.7.)Numer telefonu

552312284

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

ugmilejewo@elblag.com.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.milejewo.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

www.bip.milejewo.pl www.milejewo.pl www.ugmilejewo.ezamowienia.com

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zimowe utrzymanie dróg na terenie Gminy Milejewo w sezonie 2024/2025

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-8f9f303a-75a7-4b69-bd02-7f7f226dc51d

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00566164

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-10-28

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00032507/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.3 Zimowe utrzymanie dróg na terenie Gminy Milejewo w sezonie 2024/2025

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00534584

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

RO.271.33.2024.NB

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest usługa odśnieżania dróg, chodników i placów gminnych w sezonie zimowym 2024/2025 na terenie Gminy Milejewo. Sektor pierwszy obejmujący następujące miejscowości: Kamiennik Wielki, Stoboje, Wilkowo, Pomorska Wieś, Zalesie i Majewo – kolonia

4.5.3.)Główny kod CPV

90620000-9 - Usługi odśnieżania

4.5.5.)Wartość części

1070,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest usługa odśnieżania dróg, chodników i placów gminnych w sezonie zimowym 2024/2025 na terenie Gminy Milejewo. Sektor drugi obejmujący następujące miejscowości: Milejewo, Piastowo, Jagodnik, Majewo, Ogrodniki, Zajączkowo, Huta Żuławska, Rychnowy.

4.5.3.)Główny kod CPV

90620000-9 - Usługi odśnieżania

4.5.5.)Wartość części

1395,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

1070,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1070,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

1070,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Firma Usługowa RAFKOP

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5781717289

7.3.4)Miejscowość

Zalesie 18

7.3.5)Kod pocztowy

82-316

7.3.6.)Województwo

warmińsko-mazurskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-10-28

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

55555,56 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-04-30

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

1395,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1395,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

1395,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Zbigniew Janeczek "Usługi Transportowe"

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5781717286

7.3.3)Ulica

Elbląska 75

7.3.4)Miejscowość

Milejewo

7.3.5)Kod pocztowy

82-316

7.3.6.)Województwo

warmińsko-mazurskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-10-28

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

148148,15 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-04-30

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

90620000-9Usługi odśnieżania
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
714 920 zł
Próbka: 84 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
250 493 zł1 791 218 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 540 725 zł
Źródło próbki
CPV 90620000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
250 493 zł
Mediana
714 920 zł
Górny kwartyl
1 791 218 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Milejewo prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Milejewo.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 2465 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 90620000-9 (Usługi odśnieżania). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Firma Usługowa RAFKOP (Zalesie 18). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.