Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
56 500 zł
Umowa zawarta
18 września 2024
Okres realizacji
do 30 września 2024
Oferty w postępowaniu
2 ofertyodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena80%Gwarancja20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa pomostu w miejscowości Linowo na jeziorze Linowo

Zamawiający Gmina Dubeninki (Dubeninki, Warmińsko-Mazurskie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa pomostu w miejscowości Linowo na jeziorze Linowo”, wybierając ofertę wykonawcy ZWM Dojnikowscy sp. z o. o. Wartość umowy: 56 500 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina DubeninkiDubeninki, Warmińsko-Mazurskie (powiat Gołdapski →)opublikowano 17 października 2024
Wartość umowy
56 500 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~4,3 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    27 sierpnia 2024

    Termin ofert: 11 września 2024 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    17 października 2024

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy ZWM Dojnikowscy sp. z o. o. (Suwałki), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 56 500,00 zł (umowę zawarto 18 września 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 września 2024 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Dubeninki

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 790671219

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Dębowa 27

1.5.2.)Miejscowość

Dubeninki

1.5.3.)Kod pocztowy

19-504

1.5.4.)Województwo

warmińsko-mazurskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL623 - Ełcki

1.5.7.)Numer telefonu

87 615 81 37

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@dubeninki.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.dubeninki.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f6418b87-55b2-48a2-a686-e2903339cbe3

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Budowa pomostu w miejscowości Linowo na jeziorze Linowo

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-f6418b87-55b2-48a2-a686-e2903339cbe3

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00551950

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-10-17

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00230260/08/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.3 Budowa pomostu w miejscowości Linowo na jeziorze Linowo

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” w ramach działania: „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” objętego Programem w zakresie rozwoju ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury turystycznej lub rekreacyjnej, lub kulturalnej.

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00472701

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

IGP.271.38.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

56500,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest robota budowlana w polegająca na budowie pomostu pływającego. Pomost ma być
wykonany z ocynkowanej konstrukcji stalowej, wypełnionej materiałem wypornościowym: styropianem. Kotwiczenie
rekreacyjnych i wędkarskich instalacji na wodzie ma być wykonane za pomocą balastów betonowych lub pali kotwiących.
Ilość i masa balastów oraz ilość i wielkość pali kotwiących ma być dostosowana do wielkości i sposobu ustawienia obiektu.
Pokrycie pomostu ma być wykonywane z drewnianych desek impregnowanych ciśnieniowo/mechanicznie. Deski mają być
frezowane antypoślizgowo. Dodatkowo pomost wyposażony zostanie w próg 2,4m ocynkowany, trap, łańcuch do balastu.
Pomost ma zostać wykonany w kształcie litery „T” oraz mieć następujące wymiary:
1) Długość pokładu głównego - 24,00 m;
2) Szerokość pokładu głównego- 2,4 m;
3) Łączna powierzchnia pomostu 57,6 m².
Przedmiotem zamówienia jest budowa pomostu na jeziorze Linowo w miejscowości Linowo. Lokalizacja: Przedmiot roboty
budowlanej jest zlokalizowany na działce 94, położonej w obrębie Linowo Gmina Dubeninki/działce – jezioro- 42, położonej
w obrębie Przerośl Gołdapska, gmina Dubeninki, powiat gołdapski.

4.5.3.)Główny kod CPV

45241300-1 - Roboty budowlane w zakresie mol

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45244200-1 - Mola

45242000-5 - Budowa infrastruktury wypoczynkowej na terenach nadwodnych

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

56500,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

56500,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

56500,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ZWM Dojnikowscy sp. z o. o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8440005388

7.3.3)Ulica

Majerskiego 8

7.3.4)Miejscowość

Suwałki

7.3.5)Kod pocztowy

16-400

7.3.6.)Województwo

podlaskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-09-18

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

56500,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2024-09-30

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45241300-1Roboty budowlane w zakresie mol
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Dubeninki prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Dubeninki.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 56 500 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45241300-1 (Roboty budowlane w zakresie mol). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: ZWM Dojnikowscy sp. z o. o. (Suwałki). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.