Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
215 677 zł
Umowa zawarta
9 października 2024
Okres realizacji
do 15 listopada 2024
Oferty w postępowaniu
2 ofertyodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji jakości i rękojmi za wady40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup i dostawa wraz z montażem sprzętu multimedialnego do sali konferencyjnej Nadleśnictwa Bierzwnik

Zamawiający Nadleśnictwo Bierzwnik (Bierzwnik, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup i dostawa wraz z montażem sprzętu multimedialnego do sali konferencyjnej…”, wybierając ofertę wykonawcy ACS Technologie Teleinformatyczne Sp. z o.o. Wartość umowy: 215 677 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Nadleśnictwo BierzwnikBierzwnik, Zachodniopomorskieopublikowano 10 października 2024
Wartość umowy
215 677 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~1,9 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy ACS Technologie Teleinformatyczne Sp. z o.o. (Gorzów Wlkp), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 215 676,99 zł (umowę zawarto 9 października 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 15 listopada 2024 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

NADLEŚNICTWO BIERZWNIK

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 810539025

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Dworcowa 17

1.5.2.)Miejscowość

Bierzwnik

1.5.3.)Kod pocztowy

73-240

1.5.4.)Województwo

zachodniopomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL427 - Szczecinecko-pyrzycki

1.5.7.)Numer telefonu

95 768 00 58

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

bierzwnik@szczecin.lasy.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://bierzwnik.szczecin.lasy.gov.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-667b014d-92a8-406c-9df6-150e502e0b57

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Gospodarka Leśna

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup i dostawa wraz z montażem sprzętu multimedialnego do sali konferencyjnej Nadleśnictwa Bierzwnik

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-667b014d-92a8-406c-9df6-150e502e0b57

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00539395

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-10-10

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00291104/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.2 Zakup i dostawa wraz z montażem sprzętu multimedialnego do sali konferencyjnej Nadleśnictwa Bierzwnik

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00486610

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

SA.270.2.3.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

176400,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem niniejszego zamówienia jest zakup, dostawa wraz z montażem sprzętu multimedialnego w sali konferencyjnej Nadleśnictwa Bierzwnik przy ul. Dworcowej 17 w miejscowości Bierzwnik. Przedmiot zamówienia obejmuje: wniesienie, montaż, instalacją, podłączenie, uruchomienie oraz instruktaż w zakresie obsługi zainstalowanego Systemu.

4.5.3.)Główny kod CPV

32322000-6 - Urządzenia multimedialne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

215676,99 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

215676,99 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

215676,99 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ACS Technologie Teleinformatyczne Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5992862611

7.3.3)Ulica

ul. Kazimierza Wielkiego 63

7.3.4)Miejscowość

Gorzów Wlkp.

7.3.5)Kod pocztowy

66-400

7.3.6.)Województwo

lubuskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-10-09

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

215676,99 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2024-11-15

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

32322000-6Urządzenia multimedialne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Nadleśnictwo Bierzwnik prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Bierzwnik.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 215 677 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 32322000-6 (Urządzenia multimedialne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: ACS Technologie Teleinformatyczne Sp. z o.o. (Gorzów Wlkp.). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.