Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
449 996 zł
Umowa zawarta
3 września 2026
Okres realizacji
4 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Przedłużenie minimalnego okresu gwarancji jakości i rekojmi za wady40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa dostrzegalni przeciwpożarowej wraz z infrastrukturą techniczną dz. nr ewid. 154/2 obr. Wygon, gm. Bierzwnik

Zamawiający Nadleśnictwo Bierzwnik (Bierzwnik, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa dostrzegalni przeciwpożarowej wraz z infrastrukturą techniczną dz. nr ewid. 154/2…”, wybierając ofertę wykonawcy „INFRA-TEL” SP. Z O.O. Wartość umowy: 449 996 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Nadleśnictwo BierzwnikBierzwnik, Zachodniopomorskieopublikowano 4 września 2026
Wartość umowy
449 996 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,8 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy „INFRA-TEL” SP. Z O.O. (Rybnik), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 449 995,50 zł (umowę zawarto 3 września 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 4 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail